Bliss.Cool!

Nauka języków obcych jest najbardziej efektywna, gdy odbywa się w przyjaznej atmosferze i przy użyciu zróżnicowanych metod. Wiedzą o tym doskonale przedstawiciele szkoły Bliss.Cool Language Centre, mieszczącej się na warszawskim Żoliborzu.

bliss-cool_anna-liminowicz_2324

bliss-cool_anna-liminowicz_2373

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

bliss-cool_anna-liminowicz_2433

bliss-cool_anna-liminowicz_2457

bliss-cool_anna-liminowicz_2520

Szkołę Bliss.Cool wyróżnia indywidualne podejście do potrzeb ucznia – każdy może dopasować do siebie nie tylko poziom zajęć, ale i jego intensywność w zależności od stopnia zaawansowania i predyspozycji. Możemy wybierać z szerokiej oferty kursów, prowadzonych w systemie dualnym (na przemian lekcje z polskim lektorem i native speakerem) – m.in. język angielski, niemiecki, hiszpański czy włoski. Spragnieni nietuzinkowych umiejętności mogą uczyć się także norweskiego lub chińskiego. Co ciekawe, szkoła prowadzi również zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców, co czyni ją wyjątkową na rynku placówek językowych.

Jednocześnie Bliss.Cool propaguje ideę dwujęzyczności, uważając, że w dzisiejszych czasach coraz bardziej potrzebna jest biegła znajomość przynajmniej dwóch języków. Ponieważ dwujęzyczność najlepiej jest wprowadzać od najmłodszego wieku, szkoła oferuje także zajęcia dla dzieci. W kolorowo umeblowanym i atrakcyjnie wyposażonym klubie malucha odbywają się zajęcia dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Możecie zadbać o językową edukację swojej pociechy już od 18 miesiąca życia. Zajęcia przeznaczone dla młodzieży i dorosłych zaprojektowane są w oparciu o interaktywne technologie, takie jak np. e-learning.

Gama usług językowych oferowana przez specjalistów z Bliss.Cool nie ogranicza się jedynie do nauczania na kursach. Uzupełniają ją także tłumaczenia pisemne i ustne, kursy tłumaczeniowe, a ponadto wyjazdy językowe. Zarówno na lekcje indywidualne, jak i spotkania konwersacyjne zapisy prowadzone są przez cały rok – szkoła przyjmuje każde zgłoszenie, jeśli tylko posiada wolną salę i termin. W każdym momencie możecie też dołączyć do grupy, która już się uczy na waszym poziomie, jeśli są w niej wolne miejsca. W przeciwnym wypadku możecie skorzystać z popularnych i wygodnych lekcji na Skype.

strona internetowa szkoły

facebook Bliss.Cool

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News