Categories: muzykanowevideo

Blisko, intymnie, świadomie. Bovska prezentuje nowy singiel „Będę przy Tobie”. Do utworu powstał wyjątkowy teledysk

Bovska prezentuje nam kolejną odsłonę swojego czwartego albumu, którego premiera zapowiedziana jest na wiosnę przyszłego roku.

Jeszcze nie ochłonęliśmy emocji po poprzednim singlu, a tu taka niespodzianka! Kto przegapił wydany w październiku singiel Leżałam, niech nadrobi czym prędzej zaległości: Intymnie, bez udziwnień i słodzenia. Bovska w najnowszym singlu „Leżałam” podejmuje temat bliskości. Wczoraj wieczorem (28 listopada) Bovska odsłoniła kolejną kartę nadchodzącego, już czwartego albumu, a jest nim singiel Będę przy Tobie.

W teledysku, który możecie obejrzeć powyżej, obok Bovskiej zobaczyć możemy Krystiana Łysonia – utalentowanego tancerza, aktora, choreograf. Reżyserem obrazu oraz operatorem jest Marcin Kopiec (Mortvideo).

Koncept teledysku jest prosty. Zamykam oczy i idę. On ma oczy otwarte i jest ze mną, więc idąc, powierzam mu siebie. Całkowicie. Chociaż to ja wyznaczam swój kierunek, dzięki temu, że on czuwa, wiem, że jestem bezpieczna. To, co najprostsze bywa najtrudniejsze do przekazania. Będę przy Tobie. Blisko, intymnie, świadomie. Ciało człowieka nie kłamie. Ono zawsze powie Ci prawdę. Dlatego nie potrzeba mieć otwartych oczu, by widzieć – komentuje Bovska.

Będę przy Tobie to wspólna kompozycja Bovskiej, będącej autorką tekstu oraz Jana Smoczyńskiego, który jest producentem trzech dotychczas wydanych albumów artystki. W piosence pojawia się także trębacz Tomasz Dąbrowski – uznany za jednego z najwybitniejszych muzyków jazzowych w Europie.

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Spike Jonze – ułożony szaleniec

„What will he do next? Whatever the fuck I want” – słowa Bama Margery, współtwórcy „Jackassa” idealnie pasują do Jonzego. Chciałbym być jak…

23 godziny ago

Bariera dźwięku a pierwsze wrażenie

W świecie podziałów na wysokich i niskich, ładnych i brzydkich, od zarania dziejów rysuje się…

1 dzień ago

Czapka z daszkiem – rodzaje i przykłady stylizacji

Pozornie każda czapka z daszkiem jest taka sama, jednak nie do końca jest to prawdą.…

2 dni ago

Gua Sha – kamień do masażu twarzy. Jak go używać?

Masaż - znamy jego dobroczynny wpływ na ciało: nie tylko niweluje napięcia mięśni, ale także…

2 dni ago

Stranger Things 4 Vol. 1 – mroczny powrót serialu [recenzja]

Po niemal trzech latach wyczekiwania i snucia teorii serial „Stranger Things” powrócił z pierwszą częścią…

3 dni ago

Czy stylizacja bez paska do spodni męskich jest kompletna?

Bez paska męska garderoba pozostaje niepełna i nie ma w tym stwierdzeniu cienia przesady. Paski…

3 dni ago