Blawan w Nowej Jerozolimie

Blawan, a więc Jamie Roberts, zrobił jedną z największych karier muzycznych ostatnich lat. W ciągu zaledwie kilku miesięcy stał się jednym z najbardziej pożądanych djów muzyki klubowej. Producent nieprzerwanie znajduje się w ścisłej czołówce światowej muzyki elektronicznej, o czym świadczy obecność w zestawieniu „Top DJs Of 2013” publikowanym corocznie przez Resident Advisor.

Kilkakrotnie w ciągu 2 lat zapraszany był do Boiler Room, czyli jednego z najważniejszych projektów muzycznych i medialnych współczesnej elektroniki. Jego singiel „Getting Me Down” znalazł się czołówce najchętniej granych utworów 2011 roku. Balwan, to również autor oficjalnego remiksu „Bloom”, kompozycji pochodzącej z najnowszego albumu zespołu Radiohead.

Drugą scenę tworzyć będą ludzie odpowiedzialni za Music of the Future, kolektyw Mustnotsleep. To właśnie MOTF jako pierwsi w Polsce zabukowali Cosmina TRG, Karenn (Blawan & Pariah), AnD czy Psyka.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Podczas imprezy zagrają również : Siasia, My 2nd Wife, The Phantom oraz Wants.

Bilety w przedsprzedaży dostępne są w cenie 20 PLN, w dniu imprezy 30 PLN.

blawan_1000x664px

wants

the phantom

(na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News