BJWT: Wyznawcy elektronicznego brzmienia, przybywajcie do Nieba

Sala pełna ludzi z zielonym światłem

Wyznawcy dobrej i pięknej muzyki przybywajcie! Już wkrótce zbierzemy się tłumnie, aby wspólnie oddać taneczny hołd muzyce techno. Kolejna impreza z cyklu Bóg Jest w Techno już w sobotę 18 listopada w warszawskim klubie NIEBO.

BÓG JEST W TECHNO to projekt o ogólnopolskim zasięgu zajmujący się promocją muzyki techno. Powstał w lutym 2016 roku jako fanpage agregujący wydarzenia muzyczne na terenie całego kraju oraz propagujący muzykę techno i styl życia z nią związany. Realizuje swoją misję przy wykorzystaniu żartobliwych odniesień do religii, m.in. za pomocą autorskich viralowych memów. BJWT przekonuje, że w promocji muzyki dbałość o jej jakość może iść w parze z dystansem i humorem.

Za niebiańską dj-ką staną polscy i zagraniczni kapłani: Kangding Ray z Francji, jego muzyka sytuuje się na skrzyżowaniu cyfrowości i delikatności, łączy melodie z mechanicznymi dźwiękami w subtelny i rytmiczny sposób.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Michał Wolski, producent skoncentrowany na głębokim techno z doskonale dopracowanymi detalami, w swoich dziełach dąży do równowagi między cielesnymi i kontemplacyjnymi aspektami, jego muzyka to coś pomiędzy techno, deep techno i dub techno, z wyraźnym, choć nie zawsze rozumianym wpływem ambientu.

ISNT – założycielka projektu Behind The Stage, poświęconego eksperymentalnej, hipnotycznej i industrialnej stronie techno, nie lubi charakteryzować swojego stylu, choć bez wątpienia wiele jest w nim mrocznych brzmień. Sept – znany, warszawski DJ, który hipnotyzuje i porywa tłum unikalnymi i eklektycznymi dźwiękami. O oprawę wizualną tej nocy zadba Visual Family Collective, grupa artystów, tworzących na żywo niesamowite scenerie i przekraczających bariery jakichkolwiek schematów.

Wydarzenie BJWT odbędzie się już w najbliższą sobotę, 18 listopada o godzinie 23:00 w warszawskim klubie Niebo. Wejście: 30 PLN. Więcej informacji TUTAJ.

Plakat promujjący imprezę BJWT

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News