Biżuteria dla domu

Biżuterią nie muszą być tylko kolczyki, pierścionki, bransolety i inne błyskotki.  Chociaż ta tradycyjna wywodziła się od słowa “klejnot” i ograniczała do zdobienia stroju i ciała. Jednak nie ma nic nudniejszego, niż zamykanie się w schematach. Dlatego też nowym trendem jest biżuteria dla mieszkań, a – co najlepsze – wcale nie tak trudno o porządnie zdobienie własnych czterech kątów.

BALKON

Z wystrojeniem najczęściej kojarzy nam się balkon. I słusznie! W bardzo prosty sposób możemy dodać mu charakteru. Wystarczy zacząć od szczegółów – jak na przykład wymiana doniczek. Zamiast zwykłych brązowych, możemy rośliny posadzić w tych we wzory Etno lub wybrać szalenie modne białe z koronką, w totalnie skandynawskim stylu. Świetnym rozwiązaniem mogą też być skrzynki w klimacie shabby chic. Kolejnym krokiem jest dodanie odpowiedniego, drobnego oświetlenia – na przykład lampek na baterie słoneczne, które jednocześnie rozjaśnią nam wieczory na balkonie, a do tego będą wyglądały bardzo stylowo. Warto też pomyśleć o lampionach – wyglądają ładnie i są niedrogie. Biżuteria balkonowa to gra szczegółów! Rzeczy, które wydają się niepozorne, a robią ogromne wrażenie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


5517456528_285798512a_b

ŁAZIENKA

Łazienka z biżuterią? Oczywiście! Z jubilerską precyzją zaprojektowana została najnowsza kolekcja Deante. Jest nie tylko piękna, ale też funkcjonalna. Najkrócej mówiąc: minimalizm w eleganckim wydaniu. Łazienkową biżuterię mogą stanowić na przykład baterie Hiacynt – umywalkowe, wannowy, natryskowy i bidetowy, ale nie tylko. Są tu też deszczownie i jednopunktowy zestaw natryskowy. Biżuteria delikatna, a jednocześnie trwała i nowoczesna, została zaprojektowana przez Małgorzatę Płoskońską, która ukończyła Wzornictwo i Architekturę Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. A każdy element został wykonany z najlepszej klasy materiałów. Do tego wystarczy już tylko dobrać odpowiednie dodatki w formie świeczek czy kwiatów i całość jest wystrojona jak na najlepszą galę gwiazd.

img-7-big

SYPIALNIA

Jeśli sypialnia to twoje ulubione miejsce w mieszkaniu, zadbaj o odpowiednie szczegóły. Pokój nie powinien być wyposażony jedynie w łóżko i komodę – jak mało któremu potrzeba mu biżuterii. Stylowe ramki do zdjęć, które można znaleźć w wielu sklepach z wyposażeniem wnętrz, a nawet gadżetami to punkt pierwszy na twojej liście ozdób. Warto pomyśleć o ładnym wazonie i regularnie uzupełniać go świeżymy kwiatami! Do tego świeczki, poduszki, pled, ładny obraz. Wszystko zależy od inwencji twórczej, ale pamiętaj: stylowy może być nawet budzik, jeśli wybierzesz odpowiedni.

2527547172_3bfb3d6927_o

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News