Biurko do spania

W trakcie pracy masz ochotę na krótką drzemkę, ale nie masz gdzie odpocząć? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie! “1.6 S.M. of Life Desk” to biurko, pod którym stworzono idealne warunki do spania.

Każdy z nas potrzebuje czasem odpoczynku w ciągu dnia. Jednak trudno w pracy znaleźć miejsce, w którym w spokoju można wygodnie odpocząć. Efekt? Kolejny kubek kawy i wracamy do obowiązków. Greccy designerzy z NL Studio postanowili wykorzystać przestrzeń pod biurkiem. Zaprojektowany przez nich mebel ma rozkładany bok. Dzięki temu nie potrzebna jest dodatkowa powierzchnia, tylko wykorzystuje się tę wcześniej niezagospodarowaną. Biurko wykonano z lakierowanego drewna, metalu i białej skóry. Nie jest jeszcze dostępne w sprzedaży detalicznej, ale zapewne jest to tylko kwestia czasu.

Z pewnością takie rozwiązanie świetnie się sprawdzi w miejscach, w których popołudniowa siesta jest czymś normalnym. W Polsce pracownicy mogą zapomnieć o popularnych na zachodzie nap roomach, więc takie biurka też mają u nas małe szanse na powodzenie. Jednak kto wie… Może to tylko kwestia czasu i już niedługo będą one standardem.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


40306160e

lead_large

office-desk-transforms-into-bed

studio-nl-desk-bed-5

tekst | Aleksandra Leśnik

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News