Birkenstock pokazuje, jak nosić sandały jesienią

Klapki i białe skarpetki

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Wątpliwej jakości trend, polegający na połączeniu sandałów ze skarpetkami stał się już kultowym motywem memów i wszelkich heheszków. A teraz okazuje się, że staje hitem w świecie mody.

Birkenstock w najnowszej kampanii pokazującej model Birkenstock Arizonas, czyli, jeśli wierzyć opiniom, najwygodniejsze obuwie, jakie kiedykolwiek powstało, podpowiada, jak nosić klapki jesienią. Bo chociaż dla większości klapki, czy sandały są symbolem lata, marka postanowiła skończyć z tym stereotypem.

Fakt, że temperatura idzie drastycznie w dół, nie musi oznaczać, że trzeba wkładać ocieplane buty, kozaki, czy co tam nosicie. Para ciepłych skarpetek wystarczy. I do tego naturalnie wspomniane już klapki. Przed Wami krótki przewodnik po tym, jak nosić sandały i skarpetki jesienią.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zobacz również: Oto zestawienie „najbrzydszych” butów sezonu. 

https bae.hypebeast.com files 2018 11 how to wear birkenstock sandals socks fall winter 04 Birkenstock pokazuje, jak nosić sandały jesienią https bae.hypebeast.com files 2018 11 how to wear birkenstock sandals socks fall winter 3 Birkenstock pokazuje, jak nosić sandały jesienią https bae.hypebeast.com files 2018 11 how to wear birkenstock sandals socks fall winter 2 Birkenstock pokazuje, jak nosić sandały jesienią https bae.hypebeast.com files 2018 11 how to wear birkenstock sandals socks fall winter 009 Birkenstock pokazuje, jak nosić sandały jesienią https bae.hypebeast.com files 2018 11 how to wear birkenstock sandals socks fall winter 05 Birkenstock pokazuje, jak nosić sandały jesienią

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News