Billie Eilish rozdaje bilety fanom, którzy dbają o środowisko

Zdjęcie przedstawia młodą artystkę BBillie Eilish, w jaskrawo zielonej czapce i bluzce w tym samym kolorze. Na szyi ma wiele, złotych wisiorów

Nastoletnia gwiazda muzyki po raz kolejny wykorzystuje zasięg swojego głosu w działaniach na rzecz klimatu. Tym razem zapewnia darmowe bilety na swoje koncerty fanom, którzy są zaangażowani w walkę z kryzysem klimatycznym.

Billie Eilish wielokrotnie wypowiadała się na temat zagrożenia związanego ze zmianami klimatu. Teledysk promujący singiel All the good girls go to hell miał zwrócić uwagę fanów Eilish na tę kwestię. Na jej twitterze znalazł się również film, w którym, wraz z Woodym Harrelsonem, nawołuje do udziału w dyskusji na temat panującego kryzysu. Młoda artystka kontynuuje swoją walkę o dobro planety.

Tym razem połączyła siły z organizacją Global Citizen. Na ich stronie użytkownicy mogą zdobywać punkty za przeczytane artykuły dotyczące zmian klimatu, wypełnianie quizów, czy tweetowanie na ten temat. Za uzyskanie danej liczby punktów, można otrzymać darmowy bilet na koncert Billie Eilish.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tekst: Wiktor Knowski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News