Billie Eilish opublikowała animowany teledysk do „you should see me in a crown”. Jego twórcą jest legendarny japoński artysta

Animowana postać dziewczyny w ciemnych włosach z niebieskimi oczami

Billie Eilish połączyła siły z Takashi Murakamim, czego wynikiem jest wyjątkowy, animowany klip do kawałka you should see me in a crown.

Billie Eilish i Takashi Murakami poznali się w 2018 roku podczas trasy koncertowej artystki. Para nawiązała współpracę przy okazji okładki magazynu GARAGE. Teraz można podziwiać ich wspólne dzieło – zachwycający klip do you should see me in a crown. Klip w pełnej wersji jest dostępny wyłącznie w Apple Music.

https://youtu.be/_uk4KXP8Gzw

Wideo to świetny przykład anime zrealizowanego w technologii motion capture. W klipie pojawia się wykreowana przez Billie postać BLOHSH, jak również Flowers – postać stworzona przez Murakamiego.

Murakami to niezwykły wizjoner. Współpraca z nim to prawdziwy zaszczyt. Cieszę się, że nasze mózgi się spotkały – przyznaje Eilish.

Debiutancki album Billie Eilish, WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO? trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 29 marca.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News