Bieg Wegański

Jest to wspólna akcja RunVegan! i Fundacji Viva! promująca zdrowy tryb życia a także wspierająca zwierzęta, z każdego sprzedanego pakietu organizatorzy przekażą 10 zł na zakup karmy dla zwierząt ze schroniska w Korabiewicach. Całość wiąże się z obchodzonym 1 października w Polsce Światowym Dniem Wegan.

„ŁATWIEJ NIŻ MYŚLISZ” – prowadzić aktywny tryb życia, biegać, zdrowo się odżywiać i pomagać innym w potrzebie. Więcej informacji oraz formularz zapisów na stronie Biegu : www.biegweganski.pl

PROGRAM WYDARZENIA:

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


BIEG

Rozpocznie się o godzinie 11.00, cała trasa liczy 10 km. Punkt start/meta zlokalizowany będzie na rozległym terenie zielonym w Warszawie, na którym powstanie także miasteczko sportowe. W programie zawodów przewidziane są również biegi dla dzieci na dystansie od 300 do 1000 m. Organizator dopuszcza możliwość uczestniczenia w Biegu z psem!

W tym Biegu wynik nie jest najważniejszy, liczy się dobra zabawa i inspiracja!

TARG WEGAŃSKI

Targ Wegański zorganizowany zostanie na terenie Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego w Warszawie. Umożliwi degustację coraz popularniejszych potraw wegańskich, otworzenie się na nowe smaki i wzbogacenie kuchni, poznanie trendów i wymianę doświadczeń. Podczas Targu odbędą się także wykłady na temat zdrowego odżywiania w kontekście diety roślinnej i aktywności fizycznej.

WEGAŃSKA PASTA PARTY

W godzinach 13:00–18:00 również na terenie Fortu Sokolnickiego odbędzie się także szczególna Pasta Party, tradycyjny wspólny posiłek biegaczy, tym razem w wersji wegańskiej. Każdy z uczestników Biegu otrzyma kupon w ramach pakietu.

Osoby niestartujące w Biegu Wegańskim mogą zakupić Pastę Party poprzez formularz zapisów na stronie www.biegweganski.pl

Wydarzenie zaszczycą swoją obecnością polskie gwiazdy, które nie tylko promują weganizm, ale także czynnie uprawiają sport lub angażują się w pomoc dla zwierząt, takie jak: Paulina Holtz oraz siostry Natalia i Paulina Przybysz.

(na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News