Bezdomny kot wkradł się na wybieg podczas pokazu mody

Modelki na wybiegu i kot

Koty już dawno zawładnęły naszym życiem, to nie nowość. Ale biorąc pod uwagę, że po angielsku wybieg to catwalk, a kotów do tej pory było tam brak, to jeden bezdomny kociak, postanowił to zmienić.

Cała sytuacja miała miejsce podczas Esmod International Fashion Show w Emaar Square Mall w Stambule. Po prostu nagle na wybiegu, znikąd pojawił się kot. Projektant mody Göksen Hakkı Ali przyznał, że wszyscy byli w szoku. Ale czyż nie o to chodzi w modzie? O szokowanie?

https://www.instagram.com/p/BpW_NfWn4ub/?utm_source=ig_embed

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kociak na wybiegu czuł się na tyle swobodnie, że zaczął się myć na środku wybiegu, a także wchodzić w interakcje z modelkami. Pokaz z niespodziewanym gościem okazał się sukcesem, a projektant przyznał, że kto wie… może kot na dłużej zagrzeje miejsce w świecie mody.

Modelki na wybiegu i kot stray cat istanbul fashion show vakko esmod 5bd6bc4334437 700 Bezdomny kot wkradł się na wybieg podczas pokazu mody stray cat istanbul fashion show vakko esmod 5bd6bd6351c25 700 Bezdomny kot wkradł się na wybieg podczas pokazu mody stray cat istanbul fashion show vakko esmod 5bd6bf9a6d0e4 700 Bezdomny kot wkradł się na wybieg podczas pokazu mody Modelki na wybiegu i kot

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News