Beyoncé i Jay-Z ogłosili konkurs. Przejdź na weganizm, a dostaniesz dożywotni zapas biletów na ich koncerty

Ciemnoskóra para pozująca na tle roślin

Beyoncé i Jay-z postanowili wesprzeć naszą planetę, ogłaszjąc The Greenprint Project. W ramach projektu powstał konkurs, dzięki któremu możecie wygrać dożywotni zapas biletów na ich koncerty.

Warunek jest jeden: musisz zostać weganinem. Konkurs powstał we współpracy z Marco Borges, który wydał nową książkę kucharską: The Greenprint: Plant-Based Diet, Best Body, Better World. W przedmowie książki swój wkład miała także wspomniana para artystów, która od kilku lat praktykuje wegańską dietę.

Konkurs nie wymaga natychmiastowego przestawienia się na dietę wegańską, ale wprowadzenia do niej bezmięsnych elementów, tudzież rytuałów typu: bezmięsne poniedziałki, czy zjedzenia dwóch roślinnych posiłków dziennie. Co prawda nikt nie zamontuje wam kamery, która będzie sprawdzała, czy przypadkiem nie złamaliście zasad konkursu, ale halo — kto by chciał okłamywać samą Beyoncé?

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Jeśli zatem marzysz, by dostać dożywotni (technicznie rzecz ujmując pewnie raptem 30-letni) zapas biletów na koncerty Bey i Jay’a, dołącz do The Greenprint Project!

https://www.instagram.com/p/BtSNVwqAmXv/?utm_source=ig_embed

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News