Berlin, zagubienie i wspomnienia: Women For Hire prezentują nowy klip!

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli przyjemności poznać Women For Hire. To wrocławski zespół, stworzony przez braci – kompozytorów, producentów, autorów tekstów i multiinstrumentalistów, do których w 2015 roku dołączyła wokalistka SOFII – Zosia Wypychowska. Dzięki temu Women For Hire stał się jednym z najbardziej charakterystycznie brzmiących projektów muzycznych w Polsce.

Debiutanckie wydawnictwo zatytułowane Time To Waste, zostało bardzo ciepło przyjęte przez media i słuchaczy – tytułowym utworem zachwycił się Dawid Podsiadło i jako jeden z pierwszych zaprezentował go szerszej publiczności w swojej audycji w Czwórce.

Teraz zespół powraca z utworem The Return. Piosenkę promuje teledysk nakręcony przed kilkoma tygodniami w Berlinie. Kompozycja jest pierwszą z serii muzycznych premier, jakie zespół szykuje w tym roku.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Nasze nowe wideo opowiada o sytuacji, kiedy przypominamy sobie dawne chwile i chcemy, aby znów wszystko było tak, jak wtedy. Bohaterowie samotnie przemierzają ulice, które przywołują wspomnienia. Wydaje im się, że wręcz widzą w tłumie bliskie im osoby. Czy to naprawdę tylko wyobraźnia, tak bardzo żywe wspomnienia dawnych chwil? Wizualizacja pragnienia, czy alternatywna rzeczywistość, w której rzeczywiście spotykają się na ulicach Berlina? Filmowe kadry, czasem szorstkie ujęcia wraz z nowoczesną architekturą Berlina tworzą pełen napięć i emocji obraz. Wideo jest też hołdem dla twórczości Davida Lyncha. Berlin to miasto, które inspiruje nas i zawsze podpowiada jakieś historie. Chcieliśmy uchwycić jego ducha – mówią Mat, Sofii i Krzysztof.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News