Beka z beki

#1 Beka z pseudo stylistek

beka z pseudo stylistek

Od razu ostrzegam, że nie jest to strona dla wrażliwych estetów. Niestety by poczuć tę BEKE trzeba to zobaczyć, bowiem słowa nie oddadzą uroku tych wszystkich tipsów, doczepianych rzęs, misternie regulowanych brwi i innych efektów zabiegów upiększających.

#2 Beka z imprezowiczów

beka z imprezowiczów

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Każdy lubi poszaleć, wyluzować się i odreagować miniony tydzień. Jednak nie każdemu z imprezą do twarzy. Teoretycznie ofiarą może paść tu każdy z nas. Sztuką jest spojrzeć na swoje odbicie w lustrze, w czasie imprezy, szczęśliwie niektórzy mają problem nawet z odnalezieniem łazienki…

#3 Beka z szafiarek

beka z szafiarek

Klasyk klasyków. Moda jest dziś trochę jak polityka; każdy się na niej zna i każdy czuje obowiązek wypowiedzieć się w temacie. Moda na modę i sukcesy blogerek zawróciły nie jednej fashion victim w głowię. W sieci roi się od blogerek- indywidualistek, które mają jedyny i niepowtarzalny styl, lubią niecodzienne połączenie więc małą czarną noszą np. ze sneakersami.

#4 Beka z Rapsów

beka z rapsów

Szyderczy uśmiech internautów nie odpuści nikomu, nawet ludziom ulicy. Lub byłym ludziom ulicy.

#5 Beka ze wszystkiego?

beka ze wszystkiego

Beka ze wszystkiego – nic dodać nic ująć. Śmiejmy się dziś ze wszystkiego ,bo żyjemy w świecie pełnym absurdów, a jak wiadomo śmiech to zdrowie.

 

Autorka: Paulina Niemczyk

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News