Before party na jakim jeszcze nie byliście

Z myślą o wszystkich, którzy głodni wrażeń przybędą do Katowic dzień przed festiwalem – czyli w czwartek, 31 lipca – organizatorzy przygotowali dla Was before party w nowej formule, pod kuratorską opieką kultowego festiwalu All Tomorrow’s Parties.

Nazwę zaczerpnęli z piosenki The Velvet Underground, a pomysł na festiwal All Tomorrow’s Parties przeszedł do głowy Barry’emu Hoganowi jako odtrutka na wielkie, korporacyjne spędy. ATP z założenia nie miał przyciągać tłumów, za to skupiał się od zawsze na muzyce alternatywnej najwyższej próby i dostarczał doświadczeń, których próżno było szukać na innych imprezach. Kto choćby raz zakosztował niepowtarzalnej atmosfery ATP – czy to zimą, w nadmorskich angielskich kurortach, czy też na gościnnych występach w Londynie, Nowym Jorku lub Reykjaviku, ten musiał spodziewać się, że kiedyś przetną się drogi ATP i OFF Festiwalu.

Panie i panowie, kultowy ATP po raz pierwszy w tej części Europy pojawia się w ramach współpracy z OFFem. Zapraszamy na before party ATP@OFF, które długo będziecie wspominać! Ilość miejsc ograniczona!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Off-ATP-2014-WEB

Program ATP@OFF:

Hipnoza Club: Dean Wareham plays Galaxie 500 + Amen Dunes + Adam Repucha
Kinoteatr RIALTO: Loop + Dirty Beaches + Normal Echo
Kościół Ewangelicko-Augsburski: Earth + Eugeniusz Rudnik
KATO.Bar: DJ sets by Barry Hogan (ATP) + Fra Soler (PrimaveraSound) + Artur Rojek (OFF Festival)

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News