Before Ethno Elektro 2: Gooral zagra w warszawskim niePowiem

Plakat promujący koncert Goorala

Gooral rozpoczyna właśnie trasę Ethno Elektro 2. W trakcie koncertów głównie na terenie kraju, artysta wystąpi wraz z zaproszonymi gośćmi, między innymi Stanisławem Leszczyńskim, Maciejem Szymonowiczem czy Anną Bajkowską. A już 16 marca odbędzie się koncert w Warszawie!

Gooral razem z resztą ekipy zaprezentuje nieopublikowany materiał z nadchodzącej, długooczekiwanej płyty Ethno Elektro 2. Wspominając płytę Ethno Elektro, należy wspomnieć, że była największym hitem Goorala.

To nowatorskie podejście do góralszczyzny połączonej z muzyką elektroniczną i klubową zrobiło spore zamieszanie. Muzyką z tej płyty reklamowały się największe festiwale, krążek został doceniony przez liczne media, a Gooral z ekipą zagrał live ponad pół tysiąca razy Karczmareczkę na najwiekszych festiwalach w kraju i za granica (m.in. Opener, Woodstock, Orange czy Exit).

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Koncert odbędzie się w warszawskim niePowiem 16 marca 2018 (piątek), o godzinie 21:00. Zaraz po koncercie, after rozkręcą Panie z kolektywu Princess Rap, a wspierać je będzie Jedynak z kolektywu FLIRTINI. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Plakat promujący koncert Goorala

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News