Jak będzie wyglądał Londyn w 2026 roku?

Widok na Londyn w 2026 roku

The City of London Corporation kilka dni temu pokazali światu wizualizacje tego, jak będzie wyglądał Londyn za kilka lat. Aktualnie, została wydana zgoda na 13 nowych obiektów, które są już w trakcie budowy, lub jej rozpoczęcie wkrótce się zacznie.

Najwyższy punkt Londynu, według zapowiedzi ma mieć 290 metrów. The Trellis – tak będzie się nazywał owy wieżowiec, jest projektu Erica Parry’ego. Sześć kolejnych drapaczy chmur ma mieć udostępnione tarasy widokowe na dachach. O pozostałych budowlach, póki co niewiele wiadomo, poza tym, co widoczne na wizualizacjach.

Czytaj także: W 2020 roku powstanie miasto unoszące się na wodzie?

To niesamowite być świadkiem rozwoju miasta na taką skalę. Obecnie w mieście jest więcej żurawi budowlanych, niż można było zaobserwować przez ostatnie dziesięciolecia. W ciągu najbliższych 30 lat spodziewamy się, że będzie zapotrzebowanie na powierzchnie biurowe, które pomieści około 100 tysięcy pracowników – mówi Chris Hayward, przewodniczący komitetu ds. planowania City of London Corporation.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Poniżej możecie zobaczyć, jak według komitetu ds. planowania, będzie wyglądał Londyn za 9 lat – co sądzicie? Więcej informacji możecie znaleźć TUTAJ.

Widok na Londyn w 2026 roku Widok na Londyn w 2026 roku Widok na Londyn w 2026 roku

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News