Bebzo-Nerka: jak mieć rzeczy zawsze przy sobie?

Nerka z nadrukowanym męskim, owłosionym brzuchem, do któej mężczyzna wkłąda piwo w puszce

Każdy z nas miewa takie sytuacje, że na koncercie, spacerze, zakupach czy wycieczce spodnie wiszą do połowy bioder, bo przecież gdzieś trzeba trzymać portfel, ajfonika, kluczyki od auta, domu i wszystkie inne niezbędne tak zwane przydaśki. Jest na to znakomite rozwiązanie, nerka. Jednak nie taka zwykła z bazaru, tylko… zobaczcie sami.

Nerka to wspaniały wynalazek. Zwana na dzielni dostojnie kołczanem prawilności, jest doceniana w szerokich kręgach osiedlowych Sebusiów, skoksowanych Wiśni i Łysych w niedalekiej siłowni, acz również w nieco innej odsłonie, ujrzeć ją można na salonach cwelebrytów i hipsterki ciężkiego kalibru. Słowem rzecz, bez której doprawdy ciężko się obyć.

https://www.instagram.com/p/BZEJqFnh30J/?taken-by=thedadbag

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Doprawdy nic w tym dziwnego, skoro spadające z dupska spodnie nie wyglądają za dobrze, a gdzieś te wszystkie gadżety trzeba powtykać. Znając od podszewki tego rodzaju bolączki, rozwiązanie przyniosła nam firma produkująca pod nazwą Dadbag nietuzinkowe nerki z printem… nagiego, owłosionego i tłustego męskiego brzucha. Spróbujcie teraz powiedzieć, że to nieoryginalne.

Rzeczony kołczan, jak to na spasiony męski bęben, jest słusznych rozmiarów, więc bez obaw zmieścicie tam portfel, okulary, słuchawki, piwo, setę i colę, książeczkę do nabożeństwa, kolejną porcję koksów, karton prezerwatyw, ajfonika z powerbankiem i ładowarką, tą samochodową też, co by nigdy nie stracić mocy, składany parasol, czyste gacie i koszulkę o szczoteczce do zębów nie wspominając. Mówiąc krótko, zmieścicie tam wszystko.

Preorder trwa, nierozsądnym byłoby czekać.

https://www.instagram.com/p/BZEKELLBzwS/?taken-by=thedadbag

https://www.instagram.com/p/BZEKCITBKl3/?taken-by=thedadbag

https://www.instagram.com/p/BZEJxxSBqu-/?taken-by=thedadbag

https://www.instagram.com/p/BZEKANhBQZC/?taken-by=thedadbag

Tekst: Paweł Niedzielski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News