Basen, prosecco i najlepsza muzyka. Wszystko, co wiemy o nowym ogrodowym sezonie w Iskrze

Impreza przy basenie

Przyznamy szczerze: po tak długiej zimie i dość kapryśnej wiośnie, wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, na które wszyscy tak bardzo czekaliśmy!

Ogrodowy sezon w warszawskim klubie Iskra rozpocznie się już 17 maja. Tej tropikalnej nocy, stery przejmą dobrze znani i uwielbiani: I Say Mikey, Kuvau, DJ PUNCHLINE, Niko P oraz DJ PANDA. Start już o 21:00. Warto obserwować na bieżąco wydarzenie na Facebooku: Wielkie Otwarcie Ogrodu ISKRY.

cover2 2 Basen, prosecco i najlepsza muzyka. Wszystko, co wiemy o nowym ogrodowym sezonie w Iskrze

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Na tej krótkiej zapowiedzi jednak nie poprzestaniemy. Wkrótce po otwarciu poczujecie zew cyklicznych, różnorodnych wydarzeń, które każdego dnia przyniosą nam wakacyjne ukojenie i lawinę dobrej zabawy.

Początek tygodnia bywa ciężki, koniec weekendowych hulanek, markotne myśli, trudne pytania w pracy? W Iskrze w poniedziałkowe wieczory padnie jedno zasadnicze pytanie – Outdoor Comedy Sucks?! I odpowiedź jest jasna! Cotygodniowy STAND UP z uznanymi komikami ze Stand-up Polska rozwieje każdą melancholię, rozbawi do łez i nastroi pozytywną energią.

Środy to nic innego niż nowy cykl imprez Wednesdaze Hype, na których zdominuje bit rapowy, bassline i future R&B. Noc w miejskim lecz zielonym gąszczu, a towarzyszy jej ten pożądany wśród amatorów wyszukanych imprez warszawski steeze.

IMG 7795 Basen, prosecco i najlepsza muzyka. Wszystko, co wiemy o nowym ogrodowym sezonie w Iskrze

Nie moglibyśmy przeżyć także bez kontynuacji czwartkowych cyklów z muzyką elektroniczną, które w tym sezonie w nieco innym wydaniu porwą nas w kosmiczny wir tańca i przeróżnych atrakcji. Elektronika czołowych polskich dj’ów i producentów. Będzie różnorodnie: mocno i lekko, będzie ogień w pięknym ogrodzie.

Gorące promienie słońca, basenowy chill, muzyczne uniesienia i orzeźwiająca fala prosecco przez cały dzień. Zwalniamy tempo i kolejny rok z rzędu cieszymy się wakacyjnym klimatem podczas całodniowych Bubbles by the pool. Sobotnie dzienne, pełne chillu imprezy, na których każde zamówienie na uwielbiane Prosecco będzie podwojone!

DSC 2509 Basen, prosecco i najlepsza muzyka. Wszystko, co wiemy o nowym ogrodowym sezonie w Iskrze

Koniec tygodnia zwieńczamy totalnym relaksem z artystyczną nutą, czyli ogrodowym kinem pod gwiazdami. Coniedzielne projekcje są alternatywą dla filmowych melomanów gustujących w seansach na świeżym powietrzu.

To tylko przedsmak tego, co będzie się cyklicznie działo w ogrodzie Iskry do końca sezonu letniego, a na wydarzeniach pojawi się także bar dla czworonogów! Nie możemy się doczekać!

DSC2702 Basen, prosecco i najlepsza muzyka. Wszystko, co wiemy o nowym ogrodowym sezonie w Iskrze

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News