Barowe mendy, czyli miej oczy szeroko otwarte

Przelewasz przez gardło zmrożony trunek, zamawiasz kolejkę na lewą nóżkę, aż tu nagle, spod ziemi wyskakuje nieproszony gość. Gość, który bez skrupułów zmąci twój imprezowy spokój, a swoją obecnością przypomni Ci o wszystkim tym, czego w ludziach nie lubisz. Powiemy Ci, kogo należy unikać w barze, aby na starcie nie zaprzepaścić dobrego finiszu weekendowej nocy.

Tak, jak nieznane są wyroki boskie, tak nieznane jest zakończenie Twojej dzisiejszej imprezy. To, czy przebiegnie gładko i bez zbędnych turbulencji, zależy głównie od Ciebie. Niestety trudno jest rozszyfrować zagadki ciem barowych i ocenić pierwszym rzutem oka, czy zbliżająca się chwiejnym krokiem laska to dobry materiał na jutrzejsze śniadanie, a może zapowiedź najgorszego wspomnienia, jakie będzie Ci dane mieć. Spokojnie, pomożemy. Poniżej znajdziesz czarną listę frajerów i creepów, których należy omijać szerokim łukiem.

Budynek z kolorowymi oknami i kolorowymi krzesłami ustawionymi przed nim

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


SAMOTNY STRZELEC
W każdym barze znajdzie się koleś, który co wieczór przesiaduje na stołku barowym jedynie w towarzystwie najtańszej wódki z colą. Skanuje wszystkich wzrokiem, poszukuje w gąszczu głów ofiary, do której w końcu podejdzie i z premedytacją wyssie z niej ostatnie resztki dobrego humoru. Po serii szarmanckich uśmiechów zostaniesz zalany morzem łez, które na ciebie wyleje. A gdyby tak zamiast w alkohol, zainwestować w dobrą terapię? Jeśli nie jesteś studentem psychologii, uciekaj.

MEBEL
Nie zawsze ładna dziewczyna, która stanowi stały element wystroju lokalu. Zazwyczaj sadzi się na jednego z barmanów, oblizując z warg pianę po kolejnym lanym piwie. Nie lubi konkurencji, dlatego zastanów się dobrze, zanim poprosisz gościa zza baru o numer.

SWINGERSI
Oni najszybciej dają się we znaki. Dryfują między stolikami, czekając na twoją chwilę słabości. Uważaj, wystarczy jedno słowo, a rozsiądą się obok ciebie, nie pytając o zdanie. Pomimo wszelkich starań i sugestywnych spojrzeń, nie załapią aluzji i uparcie będą wierzyć, że ich obecność sprawia ci ogromną frajdę. Intymna rozmowa z przyjaciółką? Zapomnij. Soczysta wymiana spojrzeń z nowym facetem, który zaprosił cię dzisiaj na randkę? Zapomnij. Wielki Brat siedzi, słucha i patrzy.

4,7/5 - (16 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News