Bar marzeń: nie ma stołków, jest basen z piłeczkami

Bar z basenem wypełnionym piłeczkami

Wychodzicie ze znajomymi do baru, znajdujecie lokal, zamawiacie co chcecie, siadacie przy barze albo przy stoliku. I tak za każdym razem, chyba że akurat zostaniecie w domu na kanapie. A gdyby tak zamówić drinka i wskoczyć z nim do ukochanego miejsca z dziecięcych marzeń, czyli basenu wypełnionego kolorowymi piłeczkami?

The Ball Pool Bar Dive znajduje się w mieście Osaka, w Japonii. Spędzanie czasu w basenie z piłeczkami nie jest opcją, lecz koniecznością, ponieważ nie znajdziemy tutaj żadnego krzesła czy stolika. Ma to swoje mocne strony — wszystkie drinki podawane są w zakręcanych słoikach ze słomką, czyli maksymalne hipsterstwo i bezpieczeństwo w jednym (na każdej imprezie znajdzie się osoba, która potrafi coś niechcący rozlać i potłuc). Po drugie, wchodząc do baru, nie płacicie za każdego drinka oddzielnie — nic z tych rzeczy. Płatność jest naliczana godzinowo, możecie wykupić wejście na 60 lub 90 minut i pić tyle, ile będziecie w stanie.

Bar z basenem wypełnionym piłeczkami Pomysłowość Japończyków nie zna granic. Słyszeliśmy już co prawda o kawiarniach dla fanów jednorożców, kucyków Pony, czy nawet kupy (w stylu harajuku oczywiście), ale bar, w którym można pić drinki w ogromnym basenie z piłeczkami? Obawialiśmy się, że tego typu atrakcje już na zawsze pozostaną poza zasięgiem wszystkich, którzy nieuchronnie wkroczyli do świata dorosłych, a tu taka niespodzianka. To mogłoby zdecydowanie zapoczątkować nowy styl weekendowego imprezowania.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Nie pozostaje nam nic innego jak albo zabookować bilet do Japonii, albo poczekać aż ktoś w Polsce wpadnie na podobny pomysł. Czekamy niecierpliwie

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News