Banjaluka w akcji!

WIECZÓR ABSURDU_grafika

Wielka torba oraz otwarty umysł to niezbędnik każdego zakupoholika Warszawskiego Antykwariatu.

Już 7 września (niedziela) w g. 12.00-15.00, odbędzie się młodsza siostra Wielkiego Antykwariatu – na którym wystawi się większość warszawskich antykwariatów. Na stoiskach będzie można znaleźć tonę książek oraz płyty winylowe. Tym razem wybierając się na zakupy w poszukiwaniu perełek waszych ulubionych twórców nie potrzebne są miliony. Książki będzie można kupić już od złotówki! Przy stoiskach działać będzie również kącik dla dzieci: sowaliska dla Warszawskiego Antykwariatu, gdzie brzdące będą mogły stworzyć kolorowe stemple, okładki oraz notesy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


9 września o godzinie 19 w Banjaluce czeka na nas niezły wjazd na Banję! W każdy pierwszy wtorek miesiąca SPInka Film Studio oferuje nam absurdalny odjazd od rzeczywistości. Wieczór Absurdu to filmowy maraton produkcji wyreżyserowanych przez człowieka o wielu twarzach, ojca Konia Rafała i jednego z Braci Figo-Fagot – króla absurdu    i założyciela Git Produkcji – Bartosza Walaszka. “Wściekłe Pięści Węża 3” oraz “Blok Ekipa” to seanse, które mają nas wysłać poza granice realnego postrzegania i zryć nieźle banję!

Pokazy dodatkowo uatrakcyjnią projekcje kreskówek – fenomenalnego Konia Rafała oraz kultowej już Blok Ekipy. Wstęp za free.

WIECZÓR ABSURDU_plakat

 

(na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News