Banjaluka kończy 15 lat: przyjdźcie w piątek złożyć życzenia!

Ogórek Banjaluki i plakat promujący imprezę urodzinową

Nie macie jeszcze planów na piątek? Mamy dla Was co najmniej 3 powody, dla których już w najbliższy piątek – 12 stycznia – powinniście odwiedzić restaurację Banjaluka. O pierwszym już wiecie, a jakie są pozostałe?

Po pierwsze 15 urodziny! Nie bez powodu Banjalukę okrzyknięto gastro babcią. Po drugie zespół Bum Bum Orkestar, który swoją energią i brzmieniem w ułamku sekundy przenosi na Bałkany. Po trzecie Prawosławny Sylwester! Jeżeli złamaliście już swoje noworoczne postanowienia, to tu wyjątkowo obowiązuje taryfa ulgowa, bo przecież Nowy Rok jeszcze przed nami.

Szkolna 2/4 – ten adres kojarzyć się Wam powinien nie tylko z dobrym jedzeniem, klimaciarskim ogródkiem, ale i ze street-wearowymi wydarzeniami w kolabo ze Street Supply, bałkańskimi Kafanami, przedstawieniem teatru Pijana Sypialnia, Technorankiem, Sofarem i kilkoma innymi. Zbrodnią byłoby nie wspomnieć o Szefie Kuchni Banjaluki – wikingu Olafie Michalczyku, który zna się na rzeczy. Kto był, ten wie. Kto nie był – lepiej późno niż wcale. Wracając do tematu urodzin – impreza szykuje się konkret.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Mężczyzna z tatuażami i czapką na głowie siedzący przy stole z jedzeniem

Także wszyscy bez wymówek, bo wiecie jak to jest z urodzinami babci – nie wypada nie przyjść. Start o godzinie 21:00, wstęp wolny! Więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/events/135456660464007/

Plakat promujący urodziny Banjaluki

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News