Categories: #beautytrendy

Bajka, Bójka i Brawurka powracają w limitowanej kolekcji kosmetyków INGLOT x The Powerpuff Girls

To jeden z tych momentów, gdzie kręci nam się w oku łezka nostalgii do lat 90. Globalna marka kosmetyczna INGLOT połączyła siły z Cartoon Network tworząc kapsułową kolekcję inspirowaną kultową kreskówką, czyli Atomówkami!

Wspólny projekt Cartoon Network z INGLOT to rewolucja dla Atomówek. Po wielu udanych współpracach z projektantami mody na całym świecie, biznesowe połączenie z branżą kosmetyczną było naturalnym krokiem. Niesłabnące zainteresowanie Bajką, Bójką i Brawurką pokazuje aktualność wpływu bohaterek na kolejne pokolenia fanów, których nadal inspirują wartości i styl nieustraszonych bohaterek.

Limitowana kolekcja INGLOT x The Powerpuff Girls jest owocem wspólnego przekonania obu marek o dziewczyńskiej sile. Linia zawiera: cienie do powiek, błyszczyki, szminki, żelowy eyeliner, sypki rozświetlacz do twarzy, a także rozświetlacze do oczu i ciała.

Szeroka gama kolorystyczna i różnorodność oferty daje każdej użytkowniczce możliwość wyrażenia swojej indywidualności, autentyczności i kobiecości.

Premiera kolekcji INGLOT x The Powerpuff Girls miała miejsce 24 października 2019 roku i jest dostępna w sieci sklepów INGLOT w Europie, Afryce, Ameryce Północnej, Azji, Australii i na Bliskim Wschodzie. W Polsce kolekcję można kupić w punktach sprzedaż INGLOT oraz online na inglot.pl.

Komentarze
4,8/5 - (11 votes)
Klarysa Marczak

Recent Posts

Nostalgiczna kolaboracja Palace Skateboards x Calvin Klein

W świecie, w którym amerykański minimalizm zderza się z nowoczesną kulturą skate, współpraca Calvina Kleina…

1 dzień ago

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia już w lipcu w Lublinie

„Inne brzmienia” to kultowy festiwal muzyki, którą trudno skategoryzować. Wszystko to, co nowatorskie i niepowtarzalne,…

3 dni ago

Egonlab – stylowe pokolenie dziadków i babć

Prawdziwa i zupełnie niespodziewana IT couple w wykonaniu osiemdziesięciolatków. Brzmi niewiarygodnie, prawda? Otóż od 2018,…

3 dni ago

Wiosną świat wygląda lepiej – w obiektywie smartfona

Wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia – ludzie wyglądają jakoś lepiej, a przyroda wręcz…

3 dni ago

Chodź ze mną do przymierzalni – czyli kim jest brafitterka?

Brafitterka to osoba, która profesjonalnie zajmuje się doborem odpowiedniego do potrzeb biustonosza. To wykwalifikowana w…

5 dni ago

Nietypowy prezent na Dzień Ojca – jaki wybrać?

Jednym z najważniejszych dni w roku jest Dzień Ojca. Specjalnie na tę okazję przygotowywane są…

5 dni ago