Categories: #beautytrendy

Bajka, Bójka i Brawurka powracają w limitowanej kolekcji kosmetyków INGLOT x The Powerpuff Girls

To jeden z tych momentów, gdzie kręci nam się w oku łezka nostalgii do lat 90. Globalna marka kosmetyczna INGLOT połączyła siły z Cartoon Network tworząc kapsułową kolekcję inspirowaną kultową kreskówką, czyli Atomówkami!

Wspólny projekt Cartoon Network z INGLOT to rewolucja dla Atomówek. Po wielu udanych współpracach z projektantami mody na całym świecie, biznesowe połączenie z branżą kosmetyczną było naturalnym krokiem. Niesłabnące zainteresowanie Bajką, Bójką i Brawurką pokazuje aktualność wpływu bohaterek na kolejne pokolenia fanów, których nadal inspirują wartości i styl nieustraszonych bohaterek.

Limitowana kolekcja INGLOT x The Powerpuff Girls jest owocem wspólnego przekonania obu marek o dziewczyńskiej sile. Linia zawiera: cienie do powiek, błyszczyki, szminki, żelowy eyeliner, sypki rozświetlacz do twarzy, a także rozświetlacze do oczu i ciała.

Szeroka gama kolorystyczna i różnorodność oferty daje każdej użytkowniczce możliwość wyrażenia swojej indywidualności, autentyczności i kobiecości.

Premiera kolekcji INGLOT x The Powerpuff Girls miała miejsce 24 października 2019 roku i jest dostępna w sieci sklepów INGLOT w Europie, Afryce, Ameryce Północnej, Azji, Australii i na Bliskim Wschodzie. W Polsce kolekcję można kupić w punktach sprzedaż INGLOT oraz online na inglot.pl.

Komentarze
4,8/5 - (11 votes)
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

20 godzin ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

2 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago