Bajka, Bójka i Brawurka powracają w limitowanej kolekcji kosmetyków INGLOT x The Powerpuff Girls

Kosmetyki ułożone na białym tle

To jeden z tych momentów, gdzie kręci nam się w oku łezka nostalgii do lat 90. Globalna marka kosmetyczna INGLOT połączyła siły z Cartoon Network tworząc kapsułową kolekcję inspirowaną kultową kreskówką, czyli Atomówkami!

Wspólny projekt Cartoon Network z INGLOT to rewolucja dla Atomówek. Po wielu udanych współpracach z projektantami mody na całym świecie, biznesowe połączenie z branżą kosmetyczną było naturalnym krokiem. Niesłabnące zainteresowanie Bajką, Bójką i Brawurką pokazuje aktualność wpływu bohaterek na kolejne pokolenia fanów, których nadal inspirują wartości i styl nieustraszonych bohaterek.

https://www.instagram.com/p/B4FiJnUn9HJ/

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Limitowana kolekcja INGLOT x The Powerpuff Girls jest owocem wspólnego przekonania obu marek o dziewczyńskiej sile. Linia zawiera: cienie do powiek, błyszczyki, szminki, żelowy eyeliner, sypki rozświetlacz do twarzy, a także rozświetlacze do oczu i ciała.

Szeroka gama kolorystyczna i różnorodność oferty daje każdej użytkowniczce możliwość wyrażenia swojej indywidualności, autentyczności i kobiecości.

Premiera kolekcji INGLOT x The Powerpuff Girls miała miejsce 24 października 2019 roku i jest dostępna w sieci sklepów INGLOT w Europie, Afryce, Ameryce Północnej, Azji, Australii i na Bliskim Wschodzie. W Polsce kolekcję można kupić w punktach sprzedaż INGLOT oraz online na inglot.pl.

https://www.instagram.com/p/B4F-JniHnmF/

https://www.instagram.com/p/B4IAHjYHZ8T/

https://www.instagram.com/p/B4IltgLHBSG/

https://www.instagram.com/p/B4Nz2IEHjsr/

4.8/5 - (11 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News