Badania wykazały, że marihuana w plastikowych opakowaniach może zawierać fekalia

Ręce trzymające woreczek z marihuaną

Miłośnicy jointów, mamy dla was niepokojące wieści. Jak wykazały badania przeprowadzone w Hiszpanii, marihuana pakowana w plastikowe woreczki może zawierać niepokojące ilości bakterii E. Coli.

88% przebadanych torebek z marihuaną, według badaczy z Forensic Science International, nie nadawało się do spożycia, ponieważ stężenie bakterii mogło być niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Zarodek E. Coli po spożyciu może powodować między innymi biegunkę, skurcze żołądka, nudności i wymioty.

Zapytacie: skąd kał w marihuanie? Naukowcy sądzą, że za jego obecność mogą być odpowiedzialni marokańscy dilerzy, którzy owijają marihuanę w małe plastikowe żołędzie i połykają je, tylko po to, by wydalić je później, gdy przejdą kontrolę celną i dotrą już do Hiszpanii.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Badacze nie określili jednoznacznie metody, dzięki której można byłoby się uchronić przed bakterią, jednak na pewno warto uważać na źródło pochodzenia kupowanego zioła.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News