Badacze zjawisk paranormalnych zapłacą 5 osobom za spędzenie halloweenowej nocy na cmentarzu

Cmentarz

Horrory nie robią już na Was wrażenia i chcielibyście spędzić Halloween, przeżywając przygodę swojego życia? Możecie! W dodatku otrzymacie zapłatę.

Strona Bark.com podzieliła się niedawno mailem, jaki otrzymała od badaczy zjawisk paranormalnych, którzy szukają pięciu śmiałków do spędzenia całej nocy na cmentarzu Worcestershire w zachodniej Anglii. Wynagrodzenie za podjęcie się tego wyzwania do 200 funtów, czyli około tysiąca złotych. Wszystko brzmi miło i przyjemnie, dopóki nie wczytacie się w szczegóły tej halloweenowej przygody.

Za 200 funtów, badacze chcą, aby 5 śmiałków spało na odwróconym pentagramie oraz wykonało serię rytuałów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Planujemy przeprowadzić różne rytuały, by przyciągnąć duchu w pobliżu epicentrum energii otaczającej ten obszar. Dlatego potrzebujemy 5 osób, które nam w tym pomogą. Każdy, kto jest chętny wziąć udział, musi przesłać szczegółowe informacje o swoim dzieciństwie, historii rodziny, a także o każdej tragedii, jaka zaszła w ich życiu.

Jeśli przejdziecie rekrutację i będziecie mogli wziąć udział w tym eksperymencie, spokojnie – w każdej chwili możecie opuścić wyzwanie, ale nie otrzymacie wówczas wynagrodzenia.

Jest jeszcze jeden szczegół: o zostaniu wybranym dowiecie się dopiero 31 października rano. Na cmentarz pojedziecie samochodem razem z badaczami zjawisk paranormalnych, ale do ustalonego miejsca spotkania musicie dotrzeć zupełnie sami, bez towarzystwa. Brzmi bezpiecznie, nie?

Gdy już przeżyjecie (mamy nadzieję), halloweenową noc, musicie dwukrotnie zdać raport o tym, jak się czujecie – jeden dzień po i drugi tydzień po wydarzeniu. Zapytacie: po co, po co, po co? By zobaczyć jaka energia przepływa przez daną osobę i co widzieli, a także czy czuli, że tej nocy obecność duchów.

Jedna pozytywna informacja na koniec: przekąski i napoje są zapewnione przez organizatora, także będzie mogli, spokojnie przegryzać sobie chipsy i popijać colę, leżąc w Waszej części pentagramu. Brzmi jak marzenie? Możecie się zgłosić tutaj.

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News