Autorskie plakaty i fotografie, czyli sztuka w zasięgu portfela

Dwa plakaty, jeden surrealistyczny w kolorach czerwieni i błękitu, drugi przedstawia stary samochód w niebieskim kolorze

Przedmioty, którymi się otaczamy wiele o nas mówią – wyrażają nasze potrzeby, marzenia i zainteresowania. Dlatego też własne mieszkania coraz częściej urządzamy w oryginalny, charakterystyczny dla swojej osobowości i stylu życia sposób.

Indywidualny charakter mogą mieć zarówno meble – robione na zamówienie, odrestaurowane perełki, czy wykonane przez lokalne manufaktury w kilku czy kilkunastu egzemplarzach, jak i dodatki – obrazy czy rzeźby wprost spod ręki współczesnych artystów. Jeżeli jednak nie chcemy lub nie możemy przeznaczyć na wyposażenie mieszkania pokaźnego budżetu, a zależy nam na stworzeniu miejsca z duszą, to warto poszukać autorskich plakatów czy fotografii młodych, polskich twórców – nie kosztują fortuny, a są jedyne w swoim rodzaju. Wybór odpowiedniej pozwoli podkreślić styl wnętrza, nada mu niebanalnego charakteru i sprawi, że będziemy czuli, że jest ono jedyne w swoim rodzaju, nasze.

Pracownia MYK STUDIO tworzy grafiki oraz czarno-białą, klasyczną fotografię w postaci wysokiej jakości wydruków. Fotografie idealnie wpasowują się w nowoczesne wnętrza, a inspiracją dla autorów jest przede wszystkim natura, jej piękno, o którym tak często zapominamy na co dzień.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Myk Studio1 Autorskie plakaty i fotografie, czyli sztuka w zasięgu portfela Myk Studio2 Autorskie plakaty i fotografie, czyli sztuka w zasięgu portfelaPleasure Poster Magazine jest projektem prowadzonym przez Agatę Mocarską i Maksyma Matuszewskiego. Obejmuje takie dziedziny jak grafika, ilustracja i fotografia, ale także malarstwo, videoart, happening i performance. Artyści eksperymentują z drukiem, pigmentem i strukturą papieru. Ich prace dostępne na Arvesta to rozkładówki magazynu drukowane w formie plakatów.

Pleasure Poster magazine Autorskie plakaty i fotografie, czyli sztuka w zasięgu portfela Pleasure Poster Magazine2 Autorskie plakaty i fotografie, czyli sztuka w zasięgu portfelaLoft Poster Design to oryginalne plakaty dekoracyjne, wpisujące się w estetykę nowoczesnych wnętrz. Inspiracją dla artystów są tematy vintage, życie miejskie i sztuka graffiti. Wszystkie prace są oryginalne, sygnowane, drukowane na wysokiej jakości ekologicznym papierze. Autorskie fotografie, grafiki, rysunki czy ilustracje doskonale podkreślają charakter wnętrza i tworzą dobry klimat.

Loft Poster Design2 Autorskie plakaty i fotografie, czyli sztuka w zasięgu portfela Loft Poster Design3 Autorskie plakaty i fotografie, czyli sztuka w zasięgu portfelaAutorskie plakaty i fotografie polskich twórców to sposób na stworzenie oryginalnego miejsca, bez konieczności wydawania fortuny. Warto zajrzeć na Artvesta i znaleźć pracę, która będzie odpowiadać naszym potrzebom.

4,8/5 - (5 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News