Australijska firma projektuje „damską” bieliznę dla mężczyzn

Mężczyzna w biustonoszu

Wbrew pozorom nie jest nowością fakt, że mężczyźni lubią nosić damską bieliznę od wielu, wielu lat. I nie ma znaczenia, czy przynależą do LGBTQ+, czy ich żony mają taki fetysz, czy po prostu… lubią nosić damską bieliznę i tyle.

Problem z noszeniem damskiej bielizny przez mężczyzn jest jeden – tu i ówdzie może danego kawalera uwierać. Naprzeciw temu problemowi i potrzebie wyszła jedna z australijskich firm, projektując kolekcję bielizny nocnej dla mężczyzn wzorowanej na kobiecej.

https://www.instagram.com/p/Bm1rirKAnpt/?taken-by=hommemysterelingerieformen

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

HommeMystere ma dostępne w ofercie między innymi koronkowe biustonosze i dopasowane seksowne majtki. Co prawda biustonosze nie są wyposażone jak te kobiece w rozmiar miseczki, ale są większe, mniejsze – dla każdego, coś dobrego.

Zapytacie o ceny? Też całkiem przyzwoite – przykładowo stringi kupicie już za 10 USD. Na stronie można poczytać także wiele pozytywnych recenzji, nie tylko od klientów, ale także… ich żon.

Czytaj również: Chanel wypuści pierwszą linię makijażową dla mężczyzn

Mój mąż jest trans i powiem szczerze – do tej pory w Anglii nie mógł nigdzie kupić czegoś takiego, jak ta bielizna. Wiem, że dla wielu może to być po prostu zbyt dziwne, żeby było prawdziwe, ale dla nas jako małżeństwa, zakup ten wiele zmienił!

Widzę, że jest szczęśliwy z faktu, że może się czuć kobieco i ja też to uwielbiam. Na pewno będziemy zamawiać tu bieliznę tak długo jak nie będzie dostępna nigdzie indziej!

Gratuluję szczerego podejścia do tematu, bez marketingowych żarcików!

HommeMystere istnieje na rynku od 2009 roku, a ich celem jest tworzyć zabawną, wygodną i niepowtarzalną bieliznę. A Wy, jak oceniacie ten pomysł?

https://www.instagram.com/p/Bm7odfzgvPX/?taken-by=hommemysterelingerieformen

https://www.instagram.com/p/BmxWlxLnvYC/?taken-by=hommemysterelingerieformen

https://www.instagram.com/p/BmVrr_UAbWE/?taken-by=hommemysterelingerieformen

https://www.instagram.com/p/BmMZQ82AIQu/?taken-by=hommemysterelingerieformen

https://www.instagram.com/p/Bl19-RlAuqX/?taken-by=hommemysterelingerieformen

https://www.instagram.com/p/BlM9L3_AqT-/?taken-by=hommemysterelingerieformen

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News