Audioriver ogłasza program trzeciego dnia festiwalu

zdjęcie od tyłu DJ-a grającego na festiwalu Audioriver, publiczność

Audioriver na Sun/Day, czyli trzeci dzień festiwalu, przygotował coś super! Obydwie sceny zostaną przejęte przez dwie wielkie postaci – Damiana Lazarusa i DJ-a Marky’ego.

Damian Lazarus, który występował także na dwóch poprzednich edycjach Sun/Day, będzie odpowiadać za Stage One i na scenę sprowadzi artystów ze swojej wytwórni Crosstown Rebels. Będą to: Bedouin, Dinky, Magit Cacoon, Satori (live) oraz Serge Devant. Występ tych muzyków odbędzie w ramach cyklu Rebel Rave – serii imprez Lazarusa organizowanych na całym świecie.

Stage Two, tak jak w poprzednich latach, zostanie opanowana przez drum&bass. Scena będzie należeć do DJ-a Marky’ego, który także przyjedzie ze swoim cyklem imprez DJ Marky & Friends. Obok niego wystąpią: Calibre, SpectraSoul, MC LowQui i SP:MC.

Będzie to już 11. edycja Audioriver, odbędzie się w dniach 29-31 lipca. Mimo że program trzeciego dnia zostaje podany dopiero teraz, karnetów obejmujących trzeci dzień festiwalu zostało bardzo mało, więc wszystkim zainteresowanym radzimy się spieszyć!

Rate this post