Audioriver ogłasza program trzeciego dnia festiwalu

zdjęcie od tyłu DJ-a grającego na festiwalu Audioriver, publiczność

Audioriver na Sun/Day, czyli trzeci dzień festiwalu, przygotował coś super! Obydwie sceny zostaną przejęte przez dwie wielkie postaci – Damiana Lazarusa i DJ-a Marky’ego.

Damian Lazarus, który występował także na dwóch poprzednich edycjach Sun/Day, będzie odpowiadać za Stage One i na scenę sprowadzi artystów ze swojej wytwórni Crosstown Rebels. Będą to: Bedouin, Dinky, Magit Cacoon, Satori (live) oraz Serge Devant. Występ tych muzyków odbędzie w ramach cyklu Rebel Rave – serii imprez Lazarusa organizowanych na całym świecie.

Stage Two, tak jak w poprzednich latach, zostanie opanowana przez drum&bass. Scena będzie należeć do DJ-a Marky’ego, który także przyjedzie ze swoim cyklem imprez DJ Marky & Friends. Obok niego wystąpią: Calibre, SpectraSoul, MC LowQui i SP:MC.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Będzie to już 11. edycja Audioriver, odbędzie się w dniach 29-31 lipca. Mimo że program trzeciego dnia zostaje podany dopiero teraz, karnetów obejmujących trzeci dzień festiwalu zostało bardzo mało, więc wszystkim zainteresowanym radzimy się spieszyć!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News