Artystka z Ukrainy stworzyła biżuterię z „zamrożonymi dziećmi”

Biżuteria przedstawiająca zamrożone dzieci

Chyba każda kobieta uwielbia przeróżne dodatki. To właśnie one tworzą swoistą kropkę nad i do naszych codziennych stylizacji. Przy tak szybko zmieniających się trendach, ciężko o coś oryginalnego co przykułoby uwagę mężczyzn, jak i naszych koleżanek. Możemy jednak zagwarantować, że obok tej biżuterii, nikt nie przejdzie obojętnie.

Artysta z Ukrainy Polina Verbitskaya tworząca własnoręcznie wyjątkową biżuterię przedstawia swoją najnowszą kolekcję Hidden Beauty, w znajdziecie ozdoby z… motywem niemowląt.

Chciałam zrobić coś bardzo dziwnego, ale jednocześnie pięknego, dlatego wpadłam na pomysł wykorzystania motywu zamrożonych dzieci.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


By wykonać tak niecodzienną biżuterię, artystka najpierw rzeźbi anatomiczne figurki w modelinie, następnie maluje je za pomocą farb olejnych i zatapia w przeźroczystej żywicy. Efekt jest… przerażający lub porażający. Wybierzcie sami.

Zobacz także: David Lynch zaprojektował mroczną kolekcję biżuterii

Artystka z Ukrainy stworzyła biżuterię z „zamrożonymi dziećmi” Artystka z Ukrainy stworzyła biżuterię z „zamrożonymi dziećmi” Artystka z Ukrainy stworzyła biżuterię z „zamrożonymi dziećmi” il 570xN.1437284360 jfe6 1 Artystka z Ukrainy stworzyła biżuterię z „zamrożonymi dziećmi”

Tekst: Roberta Borowiec

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News