Artysta, który tworzy tatuaże w stylu vintage

Plecy mężczyzny z wytatuowanym nietoperzem

Poznajcie Pony’ego Reinhardta, tatuażystę, właściciela studia Tenderfoot ulokowanego w Portland. Zawód ten staje się coraz bardziej popularny i w dzisiejszych czasach trzeba stworzyć coś naprawdę oryginalnego, aby się wyróżnić. To właśnie robi Pony. Jego twórczość jest idealną propozycją dla fanów stylu vintage.

Jego tatuaże tworzone są za pomocą tzw. line art, czyli linii prostych lub krzywych, niezawierających gradacji cienia. Przed rozwojem fotografii i półtonu, był to typowy format używany w druku publicznym. To właśnie dzięki temu jego prace wyglądają jak żywcem wyjęte z XIX wieku.

Kosztorys takiego cuda zaczyna się od 150 USD za godzinę, w zależności ile potrwa cały proces nanoszenia obrazu na skórę. Rysunki Pony’ego są prawdziwym dziełem sztuki, ozdabiają człowieka i tworzą na nim swoistego rodzaju historię, od której nie można oderwać oczu. Wszystkie prace artysty dostępne są na jego Tumblrze www.ponyreinhardt.tumblr.com, jeżeli zaś znajdzie się chętny na tatuaż, musi umawiać się z Ponym w jego prywatnym studio.

Processed with VSCOcam with a6 preset

tumblr_nulawqULIo1u4hgc2o1_1280

tumblr_nulb2jLqUM1u4hgc2o1_1280

Processed with VSCOcam with a6 preset

Processed with VSCOcam with a6 preset

Processed with VSCOcam with a6 presetTekst: Nicole Szczekocka

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News