Arianna Huffington stworzyła łóżko dla twojego smartfona

Phone Bed

Smartfony nie mają łatwego życia. Cały dzień maltretujemy je, sprawdzając maile, odpisując na wiadomości, dodając zdjęcia na portale społecznościowe. My sami już od początku dnia marzymy tylko o tym, aby wrócić do łóżka. Dlaczego zatem nasze telefony miałyby nie zasługiwać na ten sam komfort?

Kilka miesięcy temu Arianna Huffington zrezygnowała ze swojej posady redaktor naczelnej portalu Huffington Post, aby skupić się na nowym projekcie – Thrive Global. Misją firmy jest promowanie zdrowego stylu życia oraz przypominanie o tym, że nie ma w naszym życiu nic ważniejszego niż sen (podpisujemy się pod tym w stu procentach). Kilka dni temu światło dzienne ujrzał najnowszy projekt — The Phone Bed, czyli łóżko dla naszego smartfona.

Thrive Global

Idea tego produktu jest niezwykle prosta. Najpierw kładziemy nasz telefon do jego własnego łóżka, a potem samych siebie. Dzięki temu nie śpimy z telefonem przy głowie, nerwowo sprawdzając, czy nie dostaliśmy nowego powiadomienia, uzdrawiając tym samym nasz skomplikowany związek z technologią. Łóżko posiada satynowy materac z kołdrą, którą możemy okryć nasz telefon (a przy okazji go wyczyścić). Ponadto, rama łóżka została wykonana z drewna i zawiera dziesięć portów ładujących, dzięki czemu nasz telefon obudzi się rano świeży i wypoczęty.

Tekst: Klarysa Marczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News