Apple Watch – który wybrać w 2023

Apple Watch – który wybrać w 2023

Planujesz zakup Apple Watcha? Z tyloma modelami i funkcjami dostępnymi na rynku, wybór odpowiedniego modelu może być przytłaczający. W tym artykule znajdziesz dostępne opcje i porady, na co zwracać uwagę podczas zakupu. Niezależnie czy szukasz kompana do treningów, smartwatcha pełnego funkcji użytkowych, czy czegoś w przystępnej cenie, ten artykuł pomoże ci znaleźć najlepszy Apple Watch w 2023 roku.

Jak wybrać odpowiedni Apple Watch?

„Stając przed dylematem „Apple Watch – który wybrać?”, warto zwrócić uwagę na różnorodność modeli i ich funkcje, dostosowując wybór do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.”

Apple Watch to najlepszy gadżet do sparowania z iPhonem. W 2022 roku Apple wprowadziło na rynek trzy nowe modele: Apple Watch Ultra, Apple Watch Series 8 i Apple Watch SE 2. Ale który z nich jest najlepszy?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Najpierw zastanów się nad swoimi potrzebami i preferencjami. Dopasujemy do nich odpowiedni model Apple Watch. Wszystkie nowsze modele Apple Watcha mają najnowsze funkcje, takie jak zawsze włączony ekran, zaawansowane czujniki, posiadają dodatkowe narzędzia do ćwiczeń. Aktualizują się też do najnowszej wersji oprogramowania.

Istotnym czynnikiem do rozważenia przy zakupie nowego Apple Watcha jest cena. Apple zazwyczaj oferuje wyższe nowe modele w wyższych cenach i przestaje sprzedawać stare. Jednak wciąż można je nabyć i to w korzystnych cenach w niektórych sklepach internetowych. Wcześniejsze modele oferują podobny wygląd i funkcje i nie zawsze warto kupować najnowszy i najdroższy model. Więcej informacji i oferty znajdziecie tutaj na stronie Euro.com

Apple Watch Ultra

Najważniejsza cecha: dla wymagających użytkowników, miłośników sportu i przygód

Dane techniczne:
Wyświetlacz: 1,9″ OLED
Konstrukcja: Tytanowa rama
Procesor: S8
Pamięć: 32GB
Bateria: 542 mAh
Klasa szczelności: IP6X; Wodoodporny do 100m i odporny na pływanie do 40m

Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra to najlepszy zegarek sportowy do aktywności na zewnątrz, stworzony do hardkorowego użytkowania. Jeśli planujesz aktywności na świeżym powietrzu, to niewątpliwie jest to najlepszy Apple Watch do kupienia. Jest certyfikowany według wojskowego standardu MIL-STD-810H pod kątem wytrzymałości. Zyskujesz płaski wyświetlacz z kryształu szafiru i 49-milimetrową, odporną na uderzenia obudowę z tytanu.

Oferuje unikalne funkcje, takie jak system GPS o podwójnej częstotliwości, syrenę, aplikację Depth, tryb Night Mode, itp. Dodatkowo, przycisk Action umożliwia dostęp do szeregu funkcji dostosowywanych. Poza tym, trzy wbudowane mikrofony z unikalnymi algorytmami redukcji szumów wiatru pozwalają bez problemów prowadzić rozmowy służbowe.

Atutem tego modelu jest długość pracy na jednym ładowaniu. Apple Watch Ultra oferuje 60 godzin pracy na baterii. W tym przypadku za ceną idzie najwyższa jakość i efektywność pracy. Jeżeli nie lubisz kompromisów, to Apple Watch Ultra będzie najlepszym gadżetem Apple dla ciebie.

Apple Watch Series 8

Najważniejsza cecha: najlepszy Apple Watch dla osób skoncentrowanych na zdrowiu

Dane techniczne:
Wyświetlacz: 1.69 / 1.9″ OLED
Konstrukcja: Stal nierdzewna
Procesor: S8
Pamięć: 32GB
Bateria: 308 mAh
Klasa szczelności: IP6X; Wodoodporny do 50m

Apple Watch Series 8

Jeśli zastanawiasz się, który Apple Watch powinna kupić kobieta, Apple Watch Series 8 jest idealny. Oferuje śledzenie cyklu menstruacyjnego i pozwala monitorować okno płodności. Ponadto, są tu funkcje ratujące życie, jak detekcja upadków, oraz funkcje monitorowania zdrowia, takie jak EKG, nocne śledzenie temperatury nadgarstka, śledzenie stref tętna, regeneracja po ćwiczeniach kardio i wiele innych.

Najlepszy wybór również dla osób starszych, na których bezpieczeństwie ci zależy.

Apple Watch SE – 2 generacja

Najważniejsza cecha: przystępny cenowo

Dane techniczne:
Wyświetlacz: 1.78″ OLED
Konstrukcja: Rama z aluminium
Procesor: S8
Pamięć: 32GB
Bateria: 296 mAh
Klasa szczelności; Wodoodporny do 50m

Apple Watch SE – 2 generacja

Model SE jest podstawowym modelem Apple. Jest polecany dla osób, które chcą mieć Apple Watcha, ale mają ograniczony budżet, a konkretne zastosowania takie jak sport, czy zdrowie nie są dla nich istotne. Apple Watch SE 2. generacji nie oferuje unikalnych funkcji, takich jak pomiar poziomu tlenu we krwi, EKG, śledzenie cyklu miesiączkowego, czy chip ultra szerokopasmowy dla AirTags. Wyświetlacz jest też mniejszy i nie jest certyfikowany IP6X, jak dwa inne modele Apple Watch.

Jednakże, zawiera najnowszy chip S8 i wszystkie popularne funkcje WatchOS 9, takie jak tryb oszczędzania energii. Więc, jeśli nie potrzebujesz ciągłego wyświetlania i szczególnych funkcji zdrowotnych czy outdoorowych, to jest to najlepszy Apple Watch do kupienia.

Jego obudowa o rozmiarze 40 mm z tylną częścią z nylonu sprawia, że jest lżejszy. Ponadto, wyświetlacz o jasności 1000 nitów jest wyraźny. Bateria wytrzymuje w nim około dwa dni. Model SE będzie idealny dla ciebie, jeśli szukasz po prostu podstawowego smartwatcha.

Apple Watch Series 7 – więcej za mniej

Najważniejsza cecha: najbardziej optymalny cenowo

Dane techniczne:
Wyświetlacz: 1.69 / 1.9″ OLED
Konstrukcja: Rama ze stali nierdzewnej
Procesor: S7
Pamięć: 32GB
Bateria: 309 mAh
Klasa szczelności: IP6X; Wodoodporny do 50m

Apple Watch Series 7

Series 7 był jednym z najlepszych zegarków sportowych w zeszłym roku, dzięki swojej poprawionej odporności na wodę i kurz, uaktualnionym algorytmom, większemu ekranowi, trybom śledzenia fitness i pełnowymiarowej klawiaturze do wiadomości. Na pierwszy rzut oka wygląda tak samo jak Series 8 i oferuje wszystkie funkcje WatchOS 9.

Apple Watch, jaki wybrać i ile za niego zapłacić? Jeżeli lubisz optymalizować wydatki na gadżety, to ten model będzie tym, czego potrzebujesz. Możesz go dostać w sklepach internetowych za około 1400 złotych.

Zobacz też: WD-40 Cologne – zapach mężczyzny

WD-40 Cologne – zapach mężczyzny

Materiał partnerskis

 

4,4/5 - (7 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News