Categories: technologiatrendy

Aplikacja z trzema kropkami nienawiści

Uwaga! Jeśli nie jesteś jedną z tych przesiąkniętych do cna złem osób, dla której wyrządzanie krzywdy innym stało się hobby, a łzy zrozpaczonych ofiar są solą żywota, zaprzestań czytania w tym momencie!

Witajcie! Jednak zdecydowaliście brnąć w to dalej. Dobrze. Mamy dla was, wobec tego, wspaniałe wieści. Jesteśmy świadkami powstania najbardziej okrutnego narzędzia do siania wirtualnego terroru.

Aplikacja Godotify, bo o niej tu mowa, sprawi, że wasi znajomi was znienawidzą. Zanim jednak się to stanie, znad ekranów ich smartfonów, laptopów czy macbooków rozniesie się odgłos płaczu i zgrzytania zębów.

Godotify – GIF pisania na Messengerze

Wystarczy tylko zainstalować opisywany dodatek na swoim messengerze, wszcząć konwersację i czekać na efekty. Na ekranie Waszego rozmówcy pojawią się charakterystyczne trzy kropki i napis — X is typing (podczas gdy Wy nawet nie będziecie dotykać klawiatury). Rozmówca ów będzie, w związku z tym, czekać na waszą odpowiedź, tak jak Vladimir i Estragon, w sztuce Samuela Becketta, czekali na Godota (stąd też nazwa aplikacji).


Wiadomość jednak nie nadejdzie. Fakt ten spowoduje niezliczoną ilość spazmów agresji, przeplatanych kompulsywnym obgryzaniem paznokci i nerwowym rozglądaniem się wokół. Albo po prostu znajomy zrezygnuje z konwersacji i nigdy już do was nie napisze.

Pobierz aplikację Trzy Kropki Nienawiści

Autor: Krzysztof Jędrzejczyk

Komentarze
5/5 - (1 vote)
Klarysa Marczak

Recent Posts

Netflix rozszerza uniwersum „Przeznaczenie: Saga Winx” o 2 książki

Wielkimi krokami zbliżają się nowe odcinki serialu fantasy „Przeznaczenie: Saga Winx”, którego pierwowzorem jest słynna…

18 godzin ago

Poczet pisarzy różnych: Robert E. Howard

Zaprezentowana filmowa wersja przygód Conana była tak słaba, że tłumnie ujawnili się wielbiciele dotychczas wyśmiewanych…

2 dni ago

Win:Win – szósta odsłona wernisażu psich portretów Michała Torzeckiego

Michał Torzecki i Daftcode ponownie zapraszają na otwarcie akcji charytatywnej pod hasłem „Sztuka pomagania zwierzakom”.…

4 dni ago

Felieton Hiro. Bezpieczeństwo über alles

Kiedy uświadomiłem sobie, że prawo jazdy posiadam już od osiemnastu lat, poczułem się bardzo staro. Nic tylko odłożyć…

5 dni ago

Olsztyn Green Festival 2022 zaprasza

Ponad dwadzieścia koncertów topowych polskich muzyków, a także liczne rozmowy z artystami i naukowcami o…

5 dni ago

Fiorucci 59th Street – powrót do korzeni

Włoska firma powraca z wielkim hukiem. 23 czerwca miała miejsce premiera kolekcji pod tytułem 59th…

6 dni ago