Aplikacja Netflix wprowadza opcję udostępniania na Instagram Story

Ręka trzymająca telefon z aplikcją Netflix

Pamiętacie jak dwa lata temu pojawiła się opcja dodawania story na Instagramie? Wielu z nas było wtedy sceptycznie nastawionych do tego pomysłu, a dzisiaj… Instagram story właściwie wyparło dzielenie się życiem na Facebooku, na rzecz krótkich filmów/zdjęć z naszego tu i teraz na IG.

Opcja udostępnij na Instagram Story w ubiegłym roku zadebiutowała na Spotify. Dzięki temu nasi widzowie po kliknięciu napisu: odtwórz w Spotify, są od razu przenoszeni do aplikacji i utworu, który właśnie udostępniliśmy. Do tego grona dołączył także Soundcloud, a teraz przyszła pora na Netflix.

Jak skorzystać z nowej opcji Netflix? W widoku katalogu wszystkich filmów i seriali wystarczy kliknąć ikonę info, a następnie wybrać opcję udostępnij. Tam wyświetli się nam opcja Udostępnij na Instagram Story. Gdy pozwolimy aplikacji na otwarcie Instagrama, powstanie automatyczna grafika przedstawiająca to, co aktualnie oglądamy lub polecamy obejrzeć.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Nowe narzędzie jest aktualnie dostępne wyłącznie na iOS, ale w najbliższej przyszłości pojawi się także na smartfonach pracujących pod systemem Android.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News