Anty-poradnik: Jak wczuć się w atmosferę świąt i (nie) zwariować?

Mężczyzna w czapce Mikołaja z zaklejonymi ustami i obwiązany świątecznymi lampkami

Grudzień już nadszedł, a to oznacza, że czekają na nas świąteczne dekoracje na ulicach, długie korki (zima zaskoczyła kierowców), czy monotonne klasyczne przeboje świąteczne. Wpadamy wtedy często w gorączką świąteczną i nie potrafimy odnaleźć w tym wszystkim spokoju.

Jednakże czasami odnajdujemy w tym przyjemność na jeszcze długo przed samymi świętami, przez co irytujemy naszych znajomych. Dlatego przygotowaliśmy kilka prostych rad, żeby Wasi znajomi was znienawidzili.


Swetry świąteczne

Zdecydowanie musicie kupić jak najszybciej kiczowaty świąteczny sweter i nosić go (zdecydowanie za często) przez cały grudzień. Jednakże najlepiej by było, gdyby miał jeszcze jakieś nawiązanie do popkultury czy niezręczny żart, tak aby wprawiał resztę otoczenia w zażenowanie!

Kobieta i mężczyzna są przebrani w brzydkie świąteczne swetry.

Przeboje świąteczne

Jak można nie oczekiwać na święta bez takich hitów jak Last Christmas, All I Want For Christmas Is You czy White Christmas? Żeby wczuć się w atmosferę, najlepiej by było jakbyście nucili czy nawet śpiewali gdziekolwiek możecie! A jeżeli będziecie mieli dosyć noszenia słuchawek, będzie to idealna okazja na puszczenie muzyki z głośników! Ludzie w autobusie powinni być zachwyceni tym pomysłem nad ranem!

Kupowanie prezentów

Dobrym sposobem, żeby znaleźć idealne prezenty dla bliskich jest wycieczka do jednego z centrów handlowych w godzinach szczytu i spędzenie wielu godzin w sklepach. Wtedy na pewno Wasza wycieczka będzie niezapomniana!

Ozdabiajcie otoczenie

Wszyscy uwielbiamy łańcuchy ze światełkami i kochamy piękne ozdobione choinki, więc idealnym pomysłem jest zarzucanie swoich znajomych łańcuszkami oraz niespodziewanymi wystrzałami brokatu w ich stronę! Będą wyglądać cudownie!

Pies przykryty łańcuchem światełek.

Bądźcie serdeczni

Ważną rzeczą w życiu codziennym jest mówienie dzień dobry, ale o tej porze roku, będziecie musieli zacząć wesoło wrzeszczeć do innych „Wesołych Świąt!”. Poprawi wam to pewność siebie, a co najważniejsze: Wasz duch świąt będzie nadpobudliwy!

Kolędy

Bez tak ważnego aspektu, ten tekst by nie powstał. Poczujcie się, jakbyście mieli misję do wypełnienia i zacznijcie śpiewać głośno kolędy kompletnie obcym osobom. Jeżeli nie będą chcieli was wysłuchać: zacznijcie wrzeszczeć Wesołych Świąt! Albo ozdóbcie ich!

Teraz będziecie już prawie gotowi na 24 grudnia i spowodujecie wokół siebie wiele zamieszania, ale wyjdzie Wam to na dobre!

Kolorowe świąteczne światła
Tekst: Olek Lipski
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News