Anty-poradnik: Jak wczuć się w atmosferę świąt i (nie) zwariować?

Mężczyzna w czapce Mikołaja z zaklejonymi ustami i obwiązany świątecznymi lampkami

Grudzień już nadszedł, a to oznacza, że czekają na nas świąteczne dekoracje na ulicach, długie korki (zima zaskoczyła kierowców), czy monotonne klasyczne przeboje świąteczne. Wpadamy wtedy często w gorączką świąteczną i nie potrafimy odnaleźć w tym wszystkim spokoju.

Jednakże czasami odnajdujemy w tym przyjemność na jeszcze długo przed samymi świętami, przez co irytujemy naszych znajomych. Dlatego przygotowaliśmy kilka prostych rad, żeby Wasi znajomi was znienawidzili.

Swetry świąteczne

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zdecydowanie musicie kupić jak najszybciej kiczowaty świąteczny sweter i nosić go (zdecydowanie za często) przez cały grudzień. Jednakże najlepiej by było, gdyby miał jeszcze jakieś nawiązanie do popkultury czy niezręczny żart, tak aby wprawiał resztę otoczenia w zażenowanie!

Kobieta i mężczyzna są przebrani w brzydkie świąteczne swetry.

Przeboje świąteczne

Jak można nie oczekiwać na święta bez takich hitów jak Last Christmas, All I Want For Christmas Is You czy White Christmas? Żeby wczuć się w atmosferę, najlepiej by było jakbyście nucili czy nawet śpiewali gdziekolwiek możecie! A jeżeli będziecie mieli dosyć noszenia słuchawek, będzie to idealna okazja na puszczenie muzyki z głośników! Ludzie w autobusie powinni być zachwyceni tym pomysłem nad ranem!

Kupowanie prezentów

Dobrym sposobem, żeby znaleźć idealne prezenty dla bliskich jest wycieczka do jednego z centrów handlowych w godzinach szczytu i spędzenie wielu godzin w sklepach. Wtedy na pewno Wasza wycieczka będzie niezapomniana!

Ozdabiajcie otoczenie

Wszyscy uwielbiamy łańcuchy ze światełkami i kochamy piękne ozdobione choinki, więc idealnym pomysłem jest zarzucanie swoich znajomych łańcuszkami oraz niespodziewanymi wystrzałami brokatu w ich stronę! Będą wyglądać cudownie!

Pies przykryty łańcuchem światełek.

Bądźcie serdeczni

Ważną rzeczą w życiu codziennym jest mówienie dzień dobry, ale o tej porze roku, będziecie musieli zacząć wesoło wrzeszczeć do innych “Wesołych Świąt!”. Poprawi wam to pewność siebie, a co najważniejsze: Wasz duch świąt będzie nadpobudliwy!

Kolędy

Bez tak ważnego aspektu, ten tekst by nie powstał. Poczujcie się, jakbyście mieli misję do wypełnienia i zacznijcie śpiewać głośno kolędy kompletnie obcym osobom. Jeżeli nie będą chcieli was wysłuchać: zacznijcie wrzeszczeć Wesołych Świąt! Albo ozdóbcie ich!

Teraz będziecie już prawie gotowi na 24 grudnia i spowodujecie wokół siebie wiele zamieszania, ale wyjdzie Wam to na dobre!

Kolorowe świąteczne światła
Tekst: Olek Lipski
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News