Anthony Jeselnik, znany z roastów Trumpa wystąpi w Warszawie

Portret mężczyzny na brązowym tle

W europejskiej trasie Jeselnika będzie to ósme miasto, w którym wystąpi po raz pierwszy. Prześmiewca Donalda Trumpa zagra 3 września w Teatrze na Woli o godz. 20:00.

Po raz Anthony Jeselnik zaistniał w oczach szerszej publiczności na raostach Donalda Trumpa i Charliego Sheena, gdzie nie oszczędzał ani przyszłego prezydenta, ani byłego gwiazdora kina. Charakteryzuje go obrazoburczy humor, którym częstował widzów swojego programu The Jeselnik Offensive nadawanego w Comedy Central.

Jednym z ciekawszych momentów programu był tak zwany taniec rekina, który miał zwracać uwagę na liczbę rekinów ginącą z rąk ludzi. Zatem radosny taniec rekina pojawiał się w programie za każdym razem, gdy rekin zaatakował człowieka. Nie może dziwić, że obywatele Nowej Zelandii zareagowali oburzeniem (i grozili komikowi śmiercią), kiedy radosny Jeselnik wraz z rekinem maskotką tańczyli po ataku na jednego z ich obywateli. Jeselnik uwielbia przekraczać granice i eksplorować tematy tabu ze swoim charakterystycznym szelmowskim uśmiechem na twarzy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.youtube.com/watch?v=87i1C3mGlj4

Najnowszy album Jeselnika wydany na Netflixie Thoughts and Preyers, czyli Myśli i Modlitwy, został znakomicie odebrany przez widzów oraz krytyków komediowych.

Jeselnik wystąpi 3 września (poniedziałek) o godzinie 20:00 w Teatrze na Woli. Więcej informacji znajdziecie tutaj, bilety zaś możecie nabyć tu.

Plakat występu Anthony'ego Jeselnika w Warszawie

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News