Anna Wang x Akin

W skład zaprojektowanej przez Annę Wang dla Akin kolekcji wchodzi błękitna półka na książki, opalizujący regał oraz okrągły stół z ruchomym blatem. Wspólną cechą poszczególnych elementów jest ich pozorne niedopasowanie. Różniące się kolorem, teksturą oraz kształtem meble, w rezultacie tworzą spójną całość.

Błękitna półka na książki wykonana została ze stalowych, kwadratowych ram. Charakterystyczną cechą jest otwarta forma projektu – nie ma ani frontu ani tyłu, dzięki czemu mebel można umieścić w różnych miejscach pomieszczenia.

Drugim elementem kolekcji jest falisty, zamykany regał. Z wyglądu przypomina przeplatankę mebel. Wykonany został z opalizującego materiału, który wykorzystywany jest przy produkcji wysokiej klasy samochodów. W zależności od kąta patrzenia, regał mieni się wieloma kolorami.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ostatnim elementem jest okrągły stolik z ruchomym blatem, którego prostokątna nóżka wystaje ponad blat tworząc poręczny uchwyt.

 

1-akin-furniture-collection-by-anny-wang

Akin-Collection-Float-shelves-by-Ellika-Henrikson_dezeen_2

Akin-Collection-Float-shelves-by-Ellika-Henrikson_dezeen_3

Akin-Collection-Orbit-table-by-Ellika-Henrikson_dezeen_4

Akin-Collection-Orbit-table-by-Ellika-Henrikson_dezeen_5

Akin-Collection-Sway-cabinet-by-Ellika-Henrikson_dezeen_6

Akin-Collection-Sway-cabinet-by-Ellika-Henrikson_dezeen_7

 

Tekst | Wioleta Żochowska

Foto  | dezeen.com

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News