Anja Rubik w teledysku Mary Komasy

dwie nagie kobiety blondynki

Najbardziej znana polska modelka znów pojawia się w teledysku. Tym razem jest to obraz “Lost me”, utworu Mary Komasy, z którą prywatnie Anja Rubik się przyjaźni. Poruszający klip nakręcił Jan Komasa, brat piosenkarki.

Rubik, która miała już wcześniej związki z muzyką (wystąpiła między innymi w “Chlebie” Mister D.), tym razem gra główną rolę w teledysku jednej z najzdolniejszych polskich wokalistek. Jest tam modelką, która idzie po wybiegu i na jego końcu, w tłumie fotografów, zauważa jasnowłosą postać (czyżby to jej alterego w postaci Komasy?). W pewnym momencie zaczyna się ruszać i tańczyć jak ona, aż w końcu zrzuca z siebie drogą sukienkę od projektanta. Co się dzieje dalej? Musicie zobaczyć sami.

Można powiedzieć, że produkcyjnie wszystko zostało w rodzinie. “Lost me” wyreżyserował Jan Komasa, brat Mary, a za kostiumy odpowiada jej siostra Zofia Komasa.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Film pokazano premierowo na zagranicznym portalu Nowness.

5/5 - (4 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News