Angelina Jolie okiem Brada Pitta

W 2006 roku magazyn „People” uznał Jolie najpiękniejszą kobietą. W trakcie 22-letniej kariery aktorka setki razy stawała przed obiektywem aparatu. Angeline fotografowały takie osobistości jak Hedi Slimane czy Annie Leibovitz. Komu tym razem udało się uchwycić jej nietuzinkową urodę? Co się dzieje, gdy po drugiej stronie kamery stoi bliska osoba?

W Magazine opublikował zdjęcia Angeliny oraz jej dzieci, których autorem jest Brad Pitt. Wszyscy wiedzą, że Pitt oprócz tego, że na co dzień jest partnerem Jolie oraz ojcem, słynie przeze wszystkim ze świetnego aktorstwa. Jednak dla wielu zaskakująca okazała się informacja, że zbratał się on z aparatem. Efektem tej przyjaźni są przepiękne, rodzinne zdjęcia. Aktor przełamał tym samym dość precedensowe spojrzenie ludzi na ich życie, pokazując codzienność i normalność im towarzyszącą.

Czarno-białe fotografie przepełnione są pożądaniem, troską, a przede wszystkim intymnością. Jeśli ktokolwiek poddawał wątpliwości rodzinne szczęście gwiazdorskiej pary, powinien je zobaczyć. W wywiadzie aktor mówi o tym jak bardzo krytyczny jest w stosunku do swoich prac. Zadanie było tym trudne, że Brad na fotografiach obnażył tydzień z życia Jolie i ich rodziny w domu na południu Francji. W ich przypadku, tak jak i w wielu innych, z rodziną faktycznie najlepiej wychodzi się na zdjęciach, bo tylko one potrafią zatrzymać ulotną chwilę.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

family-photos-brad-pitt-angelina-jolie-25

family-photos-brad-pitt-angelina-jolie-29

family-photos-brad-pitt-angelina-jolie-30

family-photos-brad-pitt-angelina-jolie-31

family-photos-brad-pitt-angelina-jolie-34

family-photos-brad-pitt-angelina-jolie-37

family-photos-brad-pitt-angelina-jolie-39

family-photos-brad-pitt-angelina-jolie-50

family-photos-brad-pitt-angelina-jolie-51

tekst | Dagmara Herman

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News