Anastacia wystąpi w Polsce

Doskonale znana wszystkim, którzy śledzili muzykę pop na przełomie XX i XXI wieku, amerykańska wokalistka Anastacia po raz pierwszy zaśpiewa w Polsce! Koncert odbędzie się 18 kwietnia 2015 roku w warszawskiej Stodole.

Anastacia urodziła się w 1968 roku w Chicago. Początkowo realizowała się jako tancerka występując w wielu teledyskach. Śpiewem zajęła się dopiero później. Piosenkarka szybko odniosła wielki sukces na światowej scenie muzycznej. Szczyt jej popularności przypada na pierwsze lata obecnego stulecia. Wystarczy przypomnieć, że już w 2005 roku miała na swoim koncie 20 milionów sprzedanych płyt. Do tej pory wydała łącznie siedem albumów.

Niektórzy twierdzą, że mogła osiągnąć jeszcze więcej, ale jej wspaniałą karierę zahamowała choroba. Od 13. roku życia Anastacia choruje na chorobę Leśniowskiego-Crohna. 11 lat temu wykryto u niej z kolei raka piersi. Choroba została wyleczona, ale 27 lutego 2013 roku piosenkarka poinformowała o nawrocie i musiała nawet odwołać trasę koncertową.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Koncert wokalistki już w sobotę w warszawskim klubie Stodoła!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News