Amy Winehouse. Jej talent, jej miłość, jej tajemnica

W tym roku mija 4. rocznica śmierci wyjątkowej artystki, Amy Winehouse. Emocje i pasje, które słychać w jej utworach, powodują, że muzyka artystki do dzisiaj wywołuje dreszcze. Niewiarygodny talent, charyzma, teksty a przede wszystkim głos, sprawił, że wokalistka wciąż żyje w sercach milionów ludzi na całym świecie.

Amy” to nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy, a błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano.

Przedpremierowy pokaz filmu “AMY” odbędzie się już w czwartek, 30.07.2015 o godzinie 18:30 w Kinie Muranów. Bilet kosztuje 20 PLN i do nabycia jest wyłącznie w kasie kina. Informacja o filmie i przedpremierowych pokazach: muranow.gutekfilm.pl/film/amy

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Impreza z Amy Winehouse

Po seansie odbędzie się afterparty w AïOLI Cantine Bar Cafe Deli na ul. Świętokrzyskiej 18. Chcecie wznieść toast za Amy? Wpadajcie. Knajpa specjalnie na tę okazję przygotowała 3 nowe koktajle, które będą serwowane od godziny 16:00 na bazie Tanqueray No.TEN, których nazwy nawiązują do trzech albumów Amy Winehouse. A są to oczywiście Frank, Back to Black oraz Lioness.

Amy Winehouse plakat - Aioli
Amy Winehouse plakat – Aioli

Czas spędzony w AïOLI Cantine Bar Café Deli umili Wam DJ, który specjalnie dla Was zagra wyłącznie utwory Amy Winehouse. A od 20:00  wyjątkowy koncert zespołu jazzowego, który odda prawdziwy, charakterystyczny i niepowtarzalny klimat życia i twórczości Amy. Przez cały czas trwania imprezy nie zabraknie również samej Amy.

Jak to możliwe? Przekonajcie się sami! Widzimy się a Aioli Cantine Bar Cafe Deli na Świętokrzyskiej 18.

Wydarzenie: facebook.com/events/423349827869144

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News