All black everything? Kawa dla wielbicieli czarnego koloru

Dłoń z pomalowanymi na czarno paznokciami trzyma w szklankę z czarną kawą

W końcu nadszedł moment, kiedy możemy dopasować kawę do naszego samopoczucia. Brzmi niewiarygodnie? Teraz furorę robi Goth Latte, która idealnie odzwierciedli miłość do czarnego koloru.

To wcale nie jest żart. Ostatnio w wielu kawiarniach w Wielkiej Brytanii oraz Australii znaleźć można dodatkową pozycję na liście kaw. Po zielonej Matcha Latte przyszedł czas na czarną Goth Latte. Mimo podejrzanej barwy napoju jest on całkowicie zdrowy. Ciemny kolor latte zawdzięczamy aktywnemu węglowi, który posiada wiele wartościowych składników. Przede wszystkim pomaga on pozbyć się toksyn z naszego organizmu. Jak widać kawa nie taka zła, jak ją opisują.

     Na zdjęciu jest kubek z kawą latte ciemnego koloru, zaś na nim artystycznie spienione mleko. Kubek stoi na białym talerzyku, a obok są inne talerzyki. Zdjęcie jest lekko przyciemnione i na pierwszym planie jest ciemne latte w czarnej filiżance i na czarnym talerzyku Na zdjęciu jest kawałek dziewczyny, która trzyma kubek z kawą latte. Kawa jest biała ale posypana jest sproszkowanym węglem aktywnym. Na zdjęciu jest ciemna kawa latte w czarnym kubku, w oddali stoją inne kubki. Na zdjęciu jest ciemna kawa latte w czarnej filiżance. Widać rękę dziewczyny, która trzyma talerzyk, na którym stoi kawa. Obok leży kartka zapisanego papieru. Na zdjęciu widzimy kawałek ciemno ubranej dziewczyny, która trzyma ciemny talerzyk i czarną filiżankę, w której jest ciemna kawa latte. Na zdjęciu jest filiżanka z latte koloru ciemnego, zaś pianka z mleka jest w kształcie łabędzia. Na zdjęciu widnieje kubek z kawą latte, która jest koloru ciemnego. Kubek stoi na stole, a w tle widać ozdobne napisy na ścianieA Wy, jaką kawę byście jeszcze wymyślili?
Piszcie w komentarzach pod artykułem!

Tekst: Julia Gugniewicz

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News