Alicja w krainie Meadham Kirchhoff

Edward Meadham to Anglik fascynujący się tworzeniem mody dla kobiet, natomiast Benjamin Kirchhnoff to francuski projektant odzieży męskiej. Obaj studiowali na Central Saint Martins, a potem połączyli swoje siły. Teraz co sezon opowiadają inspirujące historię, za pomocą swoich bajecznych projektów.

Kolorowe peruki, tiul, złote ornamenty i czerwony welur to wybuchowa mieszanka zaproponowana przez projektantów. Do tego dodajmy jeszcze białe koronki rodem ze ślubnego kobierca, a osiągniemy apogeum modowego wyrafinowania, czyli kolekcję Meadham Kirchhnoff na sezon jesień/zima 2014. Na zdjęciach widzimy multum kobiecych, zwiewnych, kolorowych sukienek, obok których występują patchworkowe marynarki oraz eleganckie, wyglądające jak mundurki szkolne komplety. Na zdjęciach nie zabrakło również gigantycznych, czerwonych róż, które są znakiem rozpoznawczym projektantów.

Sesja autorstwa Eleonory Hardwick to prawdziwa wycieczka do nory królika, która pochłonęła Alicję. A tą przysłowiową otchłanią okazuje się dom Mary Rose Young, nieco zakręconej artystki, która specjalizuje się w barwnej sztuce ceramicznej.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kobieta Meadham Kirchhnoff na nadchodzący sezon, to bajkowa księżniczka, która utkwiła w krainie czarów.

mk6

mk1

mk2

mk3

mk4

mk5

mk7

mk8

mk9

mk10

zdjęcia: oystermag.com

Tekst| Monika Nowińska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News