Airbnb daje możliwość spędzenia nocy w szklanej Piramidzie Luwru. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie

Wnętrze piramidy Luwru z sypialnią w środku

Chociaż mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, to każdy z nas czasami sobie wyobraża, co by sobie sprawił, gdyby miał na koncie więcej, niż ma. Niektórych doświadczeń nie da się jednak kupić.

Noc w Piramidzie Luwru to jedno z tych luksusowych doświadczeń, za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi i radość, której nikt nie doświadczył. Do tej pory taka możliwość nie była w ogóle dostępna, teraz udostępnia ją Airbnb… za darmo.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wyjątkowa noc jest zaplanowana na 30 kwietnia, a goście zostaną powitani przez historyka, który najpierw zaprosi ich na wycieczkę po Luwrze. Po wycieczce — aperitif obok Mony Lisy, a po nim — kolacja przy rzeźbie Wenus. A to jeszcze nie koniec atrakcji — ostatnią z nich będzie akustyczny koncert w komnacie Napoleona. Po tym goście będą mogli się udać do sypialni ukrytej w szklanej Piramidzie Luwru, a rano dostaną paryskie śniadanie do łóżka.

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać to niesamowite doświadczenie, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie — Dlaczego to właśnie Ty byłbyś idealnym towarzyszem na kolację z Moną Lisą? Szczegóły konkursu znajdziecie tutaj.

Fotele i stolik przy obrazie Mony Lisy Wnętrze muzeum Luwr Złote wnętrze komnaty Napoleona Kolacja przy rzeźbie Wenus

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News