HIRO Afirmacje: odwagi, piękna i dobrego dnia

Chłopak w białej koszulce, dziewczyna w białej koszulce i czarnej kurtce i chłopak w czarnej skórzanej kurtce bez koszulki

Dzisiaj jest dobry dzień na… No właśnie, na co? Na wszystko! Zazwyczaj nie uświadamiamy sobie tego, że każdy dzień jest dla nas szansą na odkrycie lub nauczenie się czegoś nowego, na wyjście ze swojej strefy komfortu.

Zwłaszcza, jeżeli jesteśmy w pełni sprawni, wszystkie nasze zmysły działają na odpowiednich obrotach – mamy wszystko czego potrzebujemy, aby nie zmarnować dnia. Zamiast marudzić, że pogoda nie taka, wiatr wieje w złą stronę, powinniśmy pomyśleć o tym, jak wielkie szczęście nas spotyka, że mamy przed sobą nowy dzień i ile dzięki temu mamy możliwości.

W poprzednim numerze pisałem o zmianach i o ich ekscytującym obliczu. Teraz dodam, że nie tylko one powinny nas nakręcać, ale właśnie całe życie. Powodem naszych niepowodzeń najczęściej jesteśmy my sami, przez nasze nastawienie i oczekiwania, że wszystko powinno być nam dane. Być może to, co piszę przypomina gadkę lewitującego yogina, ale serio, nastawienie i energia, która z niego płynie jest podstawą wszelkiego sukcesu.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Czytaj również: Radek Pestka: Nie chcę być tylko „głupim modelem”

Stąd pomysł na stworzenie trzech wideo-afirmacji: odwagi, piękna i udanego dnia, wypowiedzianych przez bohaterów naszej okładki: Radka Pestkę, Jessicę Gorczycę i Romka Gelarda.

Mam nadzieję, że dzięki nim zaczniecie zwracać uwagę na pozornie prozaiczne sprawy, za które powinniśmy być wdzięczni losowi. Ten niecodzienny projekt autorstwa Łukasza Jasiukowicza jest wynikiem połączenia sesji fotograficznej z animacją. Wideo, które znajdziecie na naszym kanale Youtube, uczyni Wasz dzień lepszym. Zamknijcie oczy, weźcie kilka głębokich oddechów i pozwólcie się pozytywnie nastroić. Dajcie znać, jeżeli poczujecie się lepiej i jeszcze raz, pamiętajcie: bierzcie los w swoje ręce i działajcie na pełnych obrotach!

JESSICA GORCZYCA: AFIRMACJA PIĘKNA

RADEK PESTKA: AFIRMACJA ODWAGI

ROMEK GELARD: AFIRMACJA DOBREGO DNIA

Tekst: Krzysztof Grabań

Partnerzy projektu: Asus, Reebok Classic Polska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News