Adidas Originals X Mary Katrantzou

327178

Mary Katrantzou to obecnie jedna z najciekawszych europejskich projektantek. Jej kolekcje pełne są ciekawych printów. Jakie będą efekty tej współpracy?

Możemy się spodziewać innowacyjnych projektów ubrań i butów. Kolekcja będzie bazowała na wzorach pełnych barw i kontrastów.

– Cieszę się, że mogę tworzyć z adidasem linię ubrać i butów. Podobnie jak masa dzieciaków na całym świecie wyrosłam na adidasowych sneakersach i jestem bardzo podekscytowana, że teraz będę mogła wprowadzić własną wizję do tak dużej, światowej marki. Za adidasem stoi ogromna spuścizna, którą projektanci marki przemieniają w innowacyjne projekty i to czyni adidasa idealnym partnerem dla mnie – przyznaje Mary Katrantzou.

Mary Katrantzou wywodzi się z odważnej i bardzo kreatywnej grupy brytyjskich projektantów. Jej ostatnia kolekcja na sezon jesień/zima 2014 została doceniona przez krytyków i klientów na całym świecie.

– Współpraca pomiędzy adidas i Mary Katrantzou scala wyjątkowy talent jednej z najciekawszych obecnie projektantek z firmą, która łączy różne kultury i środowiska ze świata sportu, muzyki i mody. Podziwiam niebanalne, wyjątkowe wyczucie Mary w łączeniu printów, kolorów i krojów, które nada kobiecej kolekcji adidas Originals niesamowitej estetyki – mówi Dirk Schoenberger, Dyrektor kreatywny, adidas Sport Style Division

Kolekcja adidas Originals by Mary Katrantzou będzie dostępna od listopada 2014 roku.

Rate this post