Adidas Originals X Mary Katrantzou

327178

Mary Katrantzou to obecnie jedna z najciekawszych europejskich projektantek. Jej kolekcje pełne są ciekawych printów. Jakie będą efekty tej współpracy?

Możemy się spodziewać innowacyjnych projektów ubrań i butów. Kolekcja będzie bazowała na wzorach pełnych barw i kontrastów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


– Cieszę się, że mogę tworzyć z adidasem linię ubrać i butów. Podobnie jak masa dzieciaków na całym świecie wyrosłam na adidasowych sneakersach i jestem bardzo podekscytowana, że teraz będę mogła wprowadzić własną wizję do tak dużej, światowej marki. Za adidasem stoi ogromna spuścizna, którą projektanci marki przemieniają w innowacyjne projekty i to czyni adidasa idealnym partnerem dla mnie – przyznaje Mary Katrantzou.

Mary Katrantzou wywodzi się z odważnej i bardzo kreatywnej grupy brytyjskich projektantów. Jej ostatnia kolekcja na sezon jesień/zima 2014 została doceniona przez krytyków i klientów na całym świecie.

– Współpraca pomiędzy adidas i Mary Katrantzou scala wyjątkowy talent jednej z najciekawszych obecnie projektantek z firmą, która łączy różne kultury i środowiska ze świata sportu, muzyki i mody. Podziwiam niebanalne, wyjątkowe wyczucie Mary w łączeniu printów, kolorów i krojów, które nada kobiecej kolekcji adidas Originals niesamowitej estetyki – mówi Dirk Schoenberger, Dyrektor kreatywny, adidas Sport Style Division

Kolekcja adidas Originals by Mary Katrantzou będzie dostępna od listopada 2014 roku.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News