moda

adidas for Prada Re-Nylon. Ponadczasowy styl i eko technologie

adidas for Prada Re-Nylon stworzyły kolekcję, której oprócz stylu położono duży nacisk na ekologiczne technologie i materiały. To już kolejna współpraca tych marek. adidas i Prada rozpoczynają nowy rozdział we współpracy, łącząc sztukę Prady z innowacjami w odzieży sportowej adidas. Dziś obie marki podzielają wspólne zobowiązanie do realizacji kluczowych celów zrównoważonego rozwoju, celebrując dwa ponadczasowe symbole: Adidas Home Association i nylonową tkaninę Prada Ray.

Re-nylon – recykling w nieskończoność

Kolekcja adidas dla Prada Re-Nylon odkrywa luksusową odzież sportową w bardziej zrównoważonej perspektywie. Po raz pierwszy w ramach współpracy kolekcja obejmuje ubrania, akcesoria i torby. Każda rzecz jest produkowana we Włoszech przez Pradę i jest wykonana z własnej tkaniny re-nylonowej, która może być poddawana recyklingowi w nieskończoność. Prada wprowadziła po raz pierwszy innowacyjną tkaninę Re-nylon w 2019 roku. Co zaskakujące, ta tkanina jest wytwarzana z recyklingu włókien plastikowych i tekstylnych zebranych z oceanów i sprawia, że ​​recykling jest bardzo łatwy bez uszczerbku dla jakości finalnych produktów.

Zaangażowanie Prady w ochronę środowiska i ekosystemów

Re-Nylon jest kompletnym odzwierciedleniem podejścia Prady do zaangażowania w ochronę środowiska i ochrony ekosystemów, gdzie ważne są najdrobniejsze szczegóły. Zastosowanie re-nylonu we współpracy z adidas ma na celu podkreślenie przejścia całego segmentu produkcyjnego Prady z klasycznego nylonu na nowy, w pełni nadający się do recyklingu nylon, który firma wprowadzi na rynek jeszcze w tym roku.

Adidas i Prada świętują ducha innowacji w swojej najnowszej kolekcji dzięki unikalnemu cyfrowemu odrodzeniu, które łączy marki i ludzi w całkowicie zintegrowany sposób. Fani grupy pracują razem w naturze i są zaproszeni do dołączenia do Metadors z Adidasem i Pradą poprzez innowacje open source.

Kolekcja Adidas dla nylonu Prada Ray będzie dostępna od 13 stycznia 2022 r. w sklepach Prada na całym świecie oraz na prada.com i adidas.com/prada

Zobacz też:

 

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Móc żyć normalnie – Babak Najafi

W „Szybkim Cashu 2” Babak Najafi w konwencji thrillera brutalnie rozprawia się z naszymi wyobrażeniami…

7 godzin ago

Dlaczego seksowna bielizna powinna znaleźć się w Twojej garderobie?

Zaprojektowana przede wszystkim z myślą o Tobie, spełnia fantazje i wymagania ciała – seksowna bielizna…

2 dni ago

Margot Robbie i Ryan Gosling jako żywi Barbie i Ken

Postać Barbie funkcjonuje w umysłach dzieci i dorosłych już parę dekad. Blond włosy, różowe ubrania…

2 dni ago

Jacquemus powraca na jesień 2022

Przez ostatnie lata, Jacquemus stał się synonimem niepowtarzalnej, francuskiej mody. Od momentu, gdy osadził modelki…

3 dni ago

Spike Jonze – ułożony szaleniec

„What will he do next? Whatever the fuck I want” – słowa Bama Margery, współtwórcy „Jackassa” idealnie pasują do Jonzego. Chciałbym być jak…

4 dni ago

Bariera dźwięku a pierwsze wrażenie

W świecie podziałów na wysokich i niskich, ładnych i brzydkich, od zarania dziejów rysuje się…

4 dni ago